دانشگاه تهران برای ادامه کلاس های آنلاین برای پایان ترم, تغییر فارغ التحصیلی برنامه

دانشگاه تنسی ادامه خواهد داد کلاس های آنلاین از طریق پایان ترم و باید جایگزین فارغ التحصیلی قصد دارد به دلیل نگرانی در مورد coronavirus این دانشگاه اعلام کرد در روز دوشنبه.

سنتی مراسم فارغ التحصیلی لغو شده است.

“در تلاش برای جلوگیری از اختلال برای ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان ما حرکت خواهد کرد, آموزش کامل آنلاین باقی مانده از ترم بهار گفت:” موقت سیستم جمهور سفت بوید. “علاوه بر این شروع مراسم برگزار خواهد شد در ماه مه. هر دانشگاه است که به دنبال جایگزین برای شروع گزینه در این زمان است.”

جایگزین فارغ التحصیلی برنامه ای اعلام نشده است. همه دانشگاه حوادث لغو شده است به منظور جلوگیری از گروه بزرگی کرده است.

“این تصمیم گیری های دشوار که ما را به آرامی” UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman گفت: در یک ایمیل به دانشگاه تهران پردیس. “فارغ التحصیلان ما به دنبال به جلو برای شروع با خانواده خود را; ما دیگر دانش آموزان می خواستم به پایان سال هم در دانشگاه; و همه شما و ما علمی و کارکنان قرار داده فوق العاده ای از زمان و تلاش را به برنامه درسی و کار خود را برای حمایت از ماموریت ما است.”

همانطور که از دوشنبه شب وجود دارد که 52 مورد از coronavirus گزارش در تنسی است. یک مورد گزارش شده در Knox County است. ناکسویل شهردار Indya Kincannon اعلام وضعیت اضطراری در روز دوشنبه در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

وجود دارد هیچ گزارشی از COVID-19 روز UT-ناکسویل را در دانشگاه Plowman گفت: “ما می دانیم که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن تغییرات است.”

Plowman با تاکید بر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله اجتماعی فاصله.

“چیزی که ما در هفته های آینده و ماه را تعریف ما برای همیشه لطفا برای” Plowman گفت. “این یک فرصت برای نشان دادن آنچه در آن واقعا به معنی یک داوطلب به فداکاری برای خوب بیشتر به سایه خودمان و نور را به دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>