چاتانوگا — دانشگاه تنسی هیئت امنا در حال برنامه ریزی برای رها کردن “موقت” برچسب از سفت بوید عنوان و او را سیستم جمهور و آنها در مورد این طرح در روز چهارشنبه.

پس از تصویب مثبت بررسی عملکرد رئیس هیئت مدیره جان کامپتون مطرح ایده داشتن یک جستجو برای رئیس جمهور بعدی و ساخت بوید رئیس جمهور در پنج سال بر اساس.

“بر اساس فوق العاده بازخورد مثبت از روند بررسی, من می خواهم به توصیه است که ما با ایجاد یک فرآیند به دنبال از بین بردن موقت عنوان و گسترش سفت عنوان برای پنج سال” کامپتون گفت.

به منظور جمع آوری بازخورد کامپتون پیشنهاد ارسال بوید به همه UT دانشگاه به بحث در مورد چشم انداز خود را برای این سیستم بود که با حمایت اعضای هیئت مدیره.

شیدا بوید زمان به عنوان رییس جمهور موقت

بوید یک 2018 نامزد ریاست فرماندار و Knoxville, تاجر بوده است در خدمت به عنوان رییس جمهور موقت پس از نوامبر سال 2018 است. او اصل توافق را در کار برای 12 تا 24 ماه است اما در پایان 2019 او شروع به نشان می دهد او خواهد بود علاقه مند به ماندن در موقعیت.

سابق سیستم جمهور DiPietro اعلام بازنشستگی خود را در ماه سپتامبر سال 2018 است. بوید اعلام شد به عنوان رئیس جمهور موقت به زودی پس از.

عضو هیئت مدیره لایحه رودز با اشاره به این که اگر آنها تا به حال یک نامزد برای ریاست جمهوری و با همان بررسی مثبت به عنوان Boyd “ما نمی خواهد انجام یک جستجو.”

کامپتون اذعان کرد که این یک فرآیند مختلف برای تعیین یک رئیس جمهور بدون جستجو.

“انجام یک جستجو غیر معمول است. … من فکر می کنم آن را نیز غیر معمول به این کالیبر رهبر” کامپتون گفت.

او توصیه می شود که بوید بازدید از ایالت دانشگاه به زودی “برای دریافت این انجام می شود در جهت کوتاه,” احتمالا به عنوان به زودی به عنوان اوایل ماه مارس. پس از بوید در بازدید هیئت مدیره خواهد reconvene به رای گیری رئیس جمهور برای مدت پنج سال از طریق 2025.

بوید به این توافق رسیدند فرایند و گفت: او به دنبال به جلو به بازدید از دانشگاه. او همچنین گفت: خدمت به عنوان رییس جمهور موقت شده است یک افتخار است.

“این باور نکردنی است, افتخار و باور نکردنی مسئولیت برای خدمت به من آلما مادر و ایالت تنسی” بوید گفت.

شیدا بوید در بررسی عملکرد

هیئت مدیره مورد بحث بوید در بررسی عملکرد که در نگاه اول خود را سال به عنوان موقت سیستم جمهور. سالانه بررسی عملکرد مورد نیاز است توسط هیئت مدیره سیاست.

کامپتون ستایش بوید برای کار خود را در سراسر همه UT دانشگاه و با دولت و قوه مقننه.

“آن اشاره شد در طول این فرایند که رندی بسیار جذاب رهبر. او ارتباط خوبی” کامپتون روز چهارشنبه گفت:.

کامپتون گفت: مصاحبه او با دیگر اعضای هیئت مدیره “بسیار مثبت و حمایتی است.”

“آن اشاره کرد که از طریق تلاش های خود را برای تعامل با گوش دادن و برقراری ارتباط به طور منظم, رییس جمهور موقت بوید شده است موثر در بهبود درک از دانشگاه و در ساختمان روابط با اعضای مجلس قانونگذاری ایالتی” کامپتون نوشت: در ژانویه یادداشت به هیئت مدیره. “توانایی های خود را به فکر می کنم بزرگ, حل و فصل مسائل و نوآورانه شده بودند در میان قوی ترین ویژگی های رهبری است.”

بوید نیز دریافت ستایش در یک بررسی ارسال به UT روسا مدیران و دیگر کارکنان. در پاسخ به بیانیه “رئیس جمهور موقت بوید در عملکرد کلی طول 2018-2019 بیش از انتظارات” 84.5 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به شدت مورد توافق و 9.7 درصد گفت: آنها توافق کردند.

بوید تشکر از هیئت مدیره خود را برای بررسی و نظرات و به اعتباری به مردم در دانشگاه تهران که به او کمک کرد تا به انجام رساندن اهداف بیش از 14 ماه گذشته.

UT وعده اوک ریج موسسه معرفی شده در زیر بوید

پس از اینکه رییس جمهور موقت Boyd, راه اندازی چندین طرح. UT وعده پس از مدل تنسی وعده برنامه آغاز خواهد شد و این سقوط و به دانش آموزان واجد شرایط فرصتی برای حضور در یک دانشگاه تنسی مدرسه رایگان از شهریه و هزینه های.

دهه آینده در UT: دسترسی و پژوهش در اولویت برنامه شیدا بوید می گوید:

این برنامه را پوشش شهریه و هزینه های برای دانش آموزان با درآمد کمتر از 50000 دلار در سال است. این همچنین شامل خدمات اجتماعی مورد نیاز و یک مربی برنامه برای دانش آموزان است.

بوید نیز پیشگام وحدت دانشگاه-کالج باروخ و موسسه کشاورزی است. او اعلام کرد اوک ریج موسسه که به ارمغان خواهد آورد اضافی 120 دانشکده مواضع و 500 دانش آموزان فارغ التحصیل هنگامی که به پایان رسید. هر دو بخشی از بوید هدف از توسعه و ترویج علم و تحقیق در دانشگاه تهران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de