UT جلد افسانه Peyton منینگ و همسر اشلی ارائه وعده های غذایی برای TriStar نشست مرکز پزشکی

سابق تنسی فوتبال کارفرمایی Peyton منینگ و همسرش, اشلی, حال دادن به کسانی که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

دو ارائه خواهد شد حدود 600 وعده های غذایی به کارکنان در TriStar نشست مرکز پزشکی در هرمیتگ تنسی. همه کارگران در وظیفه در آن زمان خواهد بود و تغذیه از جمله تمام پرستاران و پزشکان است.

پیتزا شام فرستاده خواهد شد به تمام کارگران در روز شنبه از 4-5 بعد از ظهر و یک مرغ سرخ شده شام از عشق, کافه ارسال خواهد شد در روز دوشنبه از 5-6 بعد از ظهر

“من فقط می خواستم به یک دقیقه به می گویند با تشکر از شما به تمام تیم در TriStar نشست” منینگ گفت: در یک ویدئو خطاب به کارکنان. “بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم شما هستند و همه نشان از شجاعت و تعهد و ساخت بزرگ فداکاری های شخصی برای مراقبت از بیمار در طول این بحران ملی.”

منینگ قصد دارد در ارائه وعده های غذایی به بیمارستان های مختلف در مناطق که او ریشه در. او کمک های مالی وعده های غذایی برای یک بیمارستان در نیواورلئان (Tulane) که در آن او بزرگ شده و دنور, که در آن او با بازی برای Denver Broncos یک تیم در NFL از 2012-15.

در سال 2016 به کلاه کردن منینگ نهایی فصل او و Broncos ضرب و شتم Carolina Panthers 24-10 در سوپر باول L. منینگ خود را صرف دانشگاهی حرفه ای در دانشگاه تنسی از 1994-98 عبور برای 11,201 متری و 89 touchdowns.

او که برای اولین بار توسط Indianapolis Colts در سال 1998 NFL Draft, جایی که او صرف 13 سال از کار حرفه ای خود را برنده سوپر باول XLIX در سال 2007.

Davidson County, که در آن TriStar قله واقع شده است یکی از سخت ترین-آمار مناطق در دولت با مجموع 1,038 تایید coronavirus موارد تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>