UT آنلاین خواهد بود برای بقیه ترم. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

دانشگاه تنسی روز دوشنبه اعلام کرد آن را تمام کلاس های آنلاین از طریق پایان ترم و ممکن است مراسم فارغ التحصیلی لغو شده به دلیل coronavirus نگرانی.

در حالی که هیچ مورد از COVID-19 گزارش شده در دانشگاه تهران در این زمان “ما می دانیم که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن تغییرات” UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman گفت: در یک ایمیل به پردیس.

تعداد coronavirus موارد در تنسی رسیده 52 روز دوشنبه اکثر موارد متمرکز در نزدیکی نشویل. شده است وجود دارد یک مورد در Knox County, و Knoxville شهردار Indya Kincannon اعلام وضعیت اضطراری برای شهرستان.

بیماری همه گیر کوروناویروس: تو سوال در مورد دانشگاه تنسی shutdown. ما باید پاسخ.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد دانشگاه تهران لغو کلاس های حضوری و حوادث در محوطه دانشگاه.

چگونه این تاثیر فارغ التحصیلی ؟

ممکن است مراسم فارغ التحصیلی لغو شده است با هدف داشتن یک جایگزین فارغ التحصیلی. در شب دوشنبه Plowman توییتی که دانشگاه است و با توجه به “گزینه های مختلفی برای ایجاد یک جشن ما 2020 بهار فارغ التحصیلان.”

یک فرد فارغ التحصیلی در تاریخ بعد است که در میان گزینه های مورد نظر گفت: UT سخنگوی اوون Driskill.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود هیچ اجتماعات بزرگ برای هشت هفته. مراسم فارغ التحصیلی در اصل برنامه ریزی شده در مارس 9, که می افتد در داخل قاب زمان.

“جشن فارغ التحصیلان و دستاوردهای خود یک اولویت برای, UT, رهبری, و آنها در حال بحث در مورد گزینه های متعدد از جمله در فرد و جشن در تاریخ بعد” Driskill گفت. “هنگامی که یک طرح نهایی, UT خواهد شد به اشتراک گذاری این اطلاعات با دانش آموزان و خانواده ها است.”

این به چه معنی برای پردیس حوادث ؟

همه رویدادها پردیس از طریق پایان ترم لغو شده اند. این شامل تمام SEC رویدادهای ورزشی و نارنجی و سفید بازی فوتبال که به تعویق افتاده است.

این همچنین شامل بدنام جنسی در هفته, که تا به حال شده است یک نقطه کانونی بحث اما تبدیل شده است کمتر از یک موضوع در سال گذشته به عنوان مدیران باید با افزایش نظارت از هزینه های این رویداد است. به دلیل COVID-19Sex هفته منتقل خواهد شد به سقوط 2020 ترم.

این به چه معنی برای دانش آموزانی که در دانشگاه کار?

در شب دوشنبه Plowman به نظر می رسد در همزمان ایالت رادیو تماس در نمایش “شماره تماس” به بحث در مورد این دانشگاه پاسخ. او گفت: دانش آموزان با در پردیس شغل را ادامه خواهد داد به پرداخت می شود.

“برای دانشجویانی که شاغل هستند در پردیس هیچ کس در حال رفتن به از دست دادن خود را چک” Plowman گفت. “ما احتمالا برای اختصاص دادن مردم برخی از مسئولیت های جدید اما دانش آموزان هنوز هم به کار گرفته شود که مشاغل در محوطه دانشگاه.”

این به چه معنی برای دانش آموزان که در دانشگاه ؟

از دانش آموزان خواسته برای بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار و کامل آنلاین ترم از صفحه اصلی. اطلاعات بیشتر ارسال خواهد شد به طور مستقیم به دانش آموزان که در دانشگاه Plowman گفت: در ایمیل خود به دانش آموزان است.

دانش آموزانی که نمی تواند بازگشت به خانه های خود می توانید اعمال می شود از طریق دانشگاه دفتر مسکن برای معافیت به ماندن در محوطه دانشگاه.

“ما می دانیم که دانش آموزانی که نیاز به اقامت در خوابگاه” Plowman گفت. “ما دانشجویان بین المللی ما ورزشکاران دانش آموز ما دانش آموزان که اصلا یک اقامت دائم و آنها در حال رفتن به قادر به ماندن بگیرید.”

من قرار بود به تور UT. در حال حاضر چه ؟

دانشگاه تهران در حال کار بر روی راه اندازی تورهای مجازی برای دانش آموزان آینده نگر, Plowman گفت: سه شنبه شب ، در حال حاضر تمام دانشگاه تورهای لغو شده است برای جلوگیری از جمع آوری یک گروه بزرگی از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>