ویلانووا: اگر تنسی می دهد تا در اجتماعی, فاصله, 50K می تواند بستری

اگر Tennesseans رها اجتماعی فاصله تلاش است که موفق شد در کاهش گسترش coronavirus بیش از یک نفر از هر 10 ساکنان دولت می تواند آلوده و 50000 نفر ممکن است بستری در مه, Vanderbilt محققان روز جمعه گفت.

این پیش بینی آمده از یک سناریو بعید است که در آن اجتماعی فاصله معکوس شده است با وجود حمایت از کارشناسان بهداشت عمومی و محلی و رهبران دولت. اما تحقیقات نشان می دهد دلخراش بالقوه برای این ویروس به گسترش اگر ساکنان نادیده گرفتن دستورالعمل برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض.

حتی یک تعداد کمی از مردم می تواند ملتهب شیوع مانند embers اشتعال آتش سوزی محققان گفت. و تنسی زیادی برای از دست دادن.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

“مدل ما می گوید: بیش از 4000 موارد ما را در ایالت تنسی در حال حاضر شده است می تواند موجب به عنوان چند به عنوان 10 نفر شش هفته پیش” ملیندا Buntin یک Vanderbilt سلامت, سیاست, استاد, روز جمعه گفت. “پس از آن را ندارد بسیاری از کسانی که 4,000 موارد وجود دارد رفتن به عید پاک یکشنبه و خدمات مانند جرقه ای برای یک تجدید حیات در موارد در سراسر ایالت تنسی است.”

این پیش بینی آمده از بسیار پیش بینی coronavirus مدلسازی توسط دانشگاه وندربیلت وزارت بهداشت سیاست که مورد مطالعه این ویروس در تلاش برای پیش بینی گسترش در هفته های آینده و ماه. این مدل تا حد زیادی بر اساس نرخ انتقال است که اندازه گیری از دور هر فرد گسترش ویروس.

همانطور که از اواسط ماه مارس هر Tennessean با ویروس اعتقاد بر این بود آلوده و پنج نفر دیگر محققان گفت. اجتماعی فاصله از کاهش این نرخ به حدود 1.4. به طور کامل سرکوب شیوع این میزان باید کمتر از 1 و اقامت وجود دارد.

بر اساس نوسانات این نرخ انتقال محققان پیش بینی سه سناریو برای شیوع:

  • وضعیت موجود سناریو: در این سناریو تنسی نگه می دارد زمان اجتماعی فاصله استراتژی در محل و نرخ انتقال ویروس باقی می ماند که در آن است امروز. آن پیش بینی شده است این ویروس را اوج خود در ماه ژوئن با حدود 5000 بستری شدن در بیمارستان که کشش اما نمی خرد ظرفیت بیمارستان.
  • سناریوی خوش بینانه: پیشرفت های اجتماعی فاصله باعث کاهش نرخ انتقال زیر 1 که بدان معنی است که این ویروس قله در اواسط ماه مه با تنها 2000 تا 3000 بستری شدن در بیمارستان. بیمارستان ها باید بیش از قادر به رسیدگی به بیمار ،
  • برگشت سناریو: اگر تنسی بودند را رها اجتماعی در حال حاضر فاصله نرخ انتقال این ویروس ممکن است به جایی که از آن آغاز شد. هر فرد آلوده خواهد آلوده به عنوان بسیاری از پنج دیگران و به اندازه 13 درصد از جمعیت خواهد بود آلوده. توسط اواسط ماه مه 50000 نفر را در بیمارستان بستری شود.

عدم تست underreported مرگ و میر

هیچ یک از سناریوهای ارائه شده در جمعه برآورد که چگونه بسیاری از Tennesseans خواهد مرد.

Vanderbilt مقامات گفت: مرگ و میر به خصوص دشوار است برای پیش بینی حداقل در بخشی به دلیل جاری مرگ و میر به احتمال زیاد underreported با توجه به محدودیت در دسترس بودن coronavirus تست.

جان گریوز وندربیلت استاد در هسته مدلسازی تلاش کرد و گفت: عدم تست مانع تلاش ها برای پیش بینی این ویروس نیز می باشد.

“مدل ما به فرض کنیم که تنها کسری از افرادی که آلوده شده اند آزمایش” گور گفت. “و ما دیده ایم برخی از تاخیر و اصطبل در تست بیش از ماه گذشته یا بیشتر. بنابراین من فکر می کنم ما قطعا در این محل در حال حاضر که در آن ما باید گسترده آزمایش لازم برای استراحت اجتماعی فاصله.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی و مقامات دولتی اغلب مشتری جلب کردن تنسی به عنوان یک کشور رهبر در coronavirus تست. تنسی است 16th, بالاترین نرخ از تست در ایالات متحده آمریکا — دوم در جنوب پشت لوئیزیانا — با توجه به داده ها از COVID پیگیری پروژه.

لی گفت: “او آگاه از هر مرکز آزمایش تبدیل به دور از مردم که تا به حال شده است توصیه می شود برای coronavirus توسط یک حرفه ای پزشکی.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن خودمان را در یک موقعیت که در آن مردمی هستند تبدیل به دور و در واقع در حال توسعه استراتژی های به سطح شیب دار تا تست به طور قابل توجهی در سراسر کشور” لی گفت. “ما باید یک تعهد قوی به آن است.”

از بعد از ظهر جمعه تقریبا 63,000 ساکنان تست شده برای ویروس تشخیص 4,862 موارد مثبت با توجه به تنسی وزارت بهداشت.

حداقل 98 نفر کشته شده اند.

سردرگمی در coronavirus بینی

فرماندار گفت: این Vanderbilt مدلسازی خواهد بود راهنمای خود را به عنوان دولت کار می کند برای مبارزه با شیوع این بیماری در هفته های آینده و ماه. اما در روز پنج شنبه یک عضو کلیدی از لی کابینه به نظر می رسد به اشتباه تفسیر مدلسازی.

هنگامی که در مورد خواسته برخی پیش بینی ها در این مدل یک قله در ماه ژوئن و 5000 بستری شدن در بیمارستان — کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey را رد کرد و این سناریو به عنوان بعید است.

“این است که درک ما و این موضوع به تغییر بر اساس مکالمه بیشتر, اما آن را درک کنیم که این مدل است که پروژه های بزرگ افزایش در ماه ژوئن است مشروط بر واژگونی کامل از جریان اجتماعی فاصله شیوه” Piercey گفت. “من باور نمی کنم کسی انتظار دارد که به اتفاق می افتد.”

Piercey اشتباه بود. در واقع واندربیلت مدل پیش بینی ماه ژوئن اوج و 5000 بستری شدن در بیمارستان اگر تنسی همچنان در دوره فعلی آن که Vanderbilt توصیف به عنوان یک “وضعیت موجود” سناریو.

Gillum فرگوسن سخنگوی والی گفت: جمعه Lee دولت “های متعدد پیگیری گفتگو” با واندربیلت به روشن شدن برخی از جنبه های Vanderbilt مدل سازی.

“ما به دنبال در تعدادی از مدل های نه فقط Vanderbilt اما در نهایت یک مدل است که فقط یکی از بسیاری از ابزار در جعبه ابزار ما — بنابراین بیش از حد وزن اظهارات در مدل خود و یا توسط افراد باید اجتناب کرد” فرگوسن گفت.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>