Vanderbilt: در زمان راه coronavirus را hospitalize 5,000 Tennesseans در ژوئن

اگر coronavirus در تنسی همچنان به گسترش در آن زمان نرخ شیوع ویروسی نمی خواهد اوج تا ماه ژوئن و به عنوان بسیاری از 5000 نفر را در بیمارستان بستری شود در یک بار با توجه به پیش بینی های جدید از Vanderbilt University School of Medicine.

اما اگر بهبود اجتماعی فاصله موفق به کاهش نرخ انتقال این ویروس شیوع اوج در اوایل تا اواسط ماه مارس و تنها 2000 تا 3000 نفر را در بیمارستان بستری شود.

و اگر اجتماعی فاصله برداشته شده است در موعد مقرر ویروس را پایمال دولت بیمارستان ها تا اواسط ماه مه.

این سه سناریو نازل شد پنج شنبه توسط جان گریوز, وندربیلت, دانشیار سیاستگذاری سلامت که ارائه اولین نگاه اجمالی از بسیار پیش بینی Vanderbilt coronavirus مدل سازی. گور گفت: بیشتر جلسه رخ خواهد داد و روز جمعه.

گور قاب گرفتن این ویروس به عنوان یک “چند مرحله مسابقه رله” مربوط به اجتماعی فاصله قابل اعتماد و سریع تست و تماس با ردیابی. وجود ندارد و هر سه دولت خطرات داشتن این بیماری همه گیر افزایش خارج از کنترل دوباره پس از اولیه اوج.

“ما در حال حاضر مدل سازی سه سناریو از آنجا که ما نمی دانیم دقیقا همان چیزی است که مسیر را مانند نگاه در طول هفته های آینده و ماه” گور گفت.

همانطور که از شنبه, دولت, مقامات بهداشت شمارش بود 4,362 موارد coronavirus 449 بستری شدن در بیمارستان و 79 ویروس های مربوط به مرگ و میر. در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و ممفیس که در آن شیوع ضربه سخت ترین مقامات گزارش کرده اند 1,231 موارد و 949 موارد بود.

CORONAVIRUS: Nashville, دکتر ER: بیماران در همه سنین هستند ‘terrifyingly’ بیمار

‘اوج است و نه پایان.’

اگر چه کامل Vanderbilt مدل نخواهد بود تا روز جمعه Nashville شهردار جان کوپر دعوت گور به ارائه برخی از یافته های خود را به روزانه coronavirus جلسه توجیهی در روز پنج شنبه صبح.

“من می خواهم شما را به دیدن علم در پشت اجتماعی فاصله تلاش در بهداشت عمومی سیاست” کوپر گفت. “یک چیز را به نگه داشتن در ذهن است که ما نمی توانیم اجازه دهید تلاش های ما بعد از این روز است که ما در اوج … اوج است و نه پایان.”

قبرهای پیش بینی تر هستند وخیم تر از قبل مدلسازی توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. در ابتدا واشنگتن این مدل پیش بینی شده این ویروس را پایمال بیمارستان و به عنوان بسیاری از 3,000 Tennesseans می میرند در ماه اوت. این مدل پس از تجدید نظر شده است حداقل دو بار به پیش بینی خفیف تر شیوع.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در واشنگتن مدل پیش بینی تنسی را به مقدار زیادی تخت بیمارستان اما ممکن است سقوط کوتاه در تخت ICU در اواخر این ماه. تنسی است 629 تخت ICU و نیاز بين 69 و 689 در روز پس از وقوع قله در مارس 17, با توجه به مدل. مدل تخمین می زند که بین 242 و 1,621 Tennesseans مرگ خواهد شد در ماه اوت.

گور نه انتشار Vanderbilt مرگ پیش بینی در طول ارائه خود را در روز پنج شنبه.

رژیم صهیونیستی. بیل لی گفته است او قصد دارد به استفاده از ترکیبی از واشنگتن و Vanderbilt مدل های راهنمای تاکتیک های خود را برای مبارزه با ویروس. لی دستور اجرایی که در اختیارات ساکنان خانه بمانند و ضروری کسب و کار خود را به پایان می رسد در روز سه شنبه. لی گفت: اوایل این هفته او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر منظور خواهد بود افزایش یافته است.

مشابه جهت تصویب توسط نشویل رهبران تنظیم شده است به پایان می رسد در آوریل 24. دکتر الکس جهانگیر رئیس شهر coronavirus نیروی کار گفت: مسئولان شهرستان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر منظور خواهد بود افزایش یافته است.

“ما همچنان به ارزیابی آن را به عنوان آنها نزدیک اما آنچه ما نمی خواهید برای انجام شده است در موعد مقرر انتشار برخی از تاکتیک های است که کمک به نگه داشتن این آتش پایین” جهانگیر گفت.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

Yihyun Jeong را پوشش می دهد سیاست در نشویل امروز ایالات متحده آمریکا شبکه -تنسی است. رسیدن به او را در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @yihyun_jeong.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>