Verizon افزایش پرداخت برای کارکنان حوزه

گفت: حدود 100.000 کارکنان قرار دارد برای کار از راه دور

Verizon پیاده روی پرداخت از کارکنان خود را که باید به بیرون رفتن به میدان را برای حفظ پهنای باند شبکه و ارائه نصب و خدمات به افرادی که نیاز است که ارتباط حیاتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این شرکت گفت که اجرای “افزایش قابل توجهی جبران” برای خود “ماموریت بحرانی” کارکنان که کسانی هستند که تعمیر شبکه, نگهداری شبکه و ارائه محصولات در فرد زمانی که کاملا ضروری است.

“در حال حاضر بیش از هر زمان شبکه های ما باید عملیاتی باقی می ماند به عنوان ما همچنان به ارائه خدمات ضروری به کارکنان بهداشتی درمانی و امکانات اولین پاسخ دهندگان مدارس کسب و کار و خانواده گفت:” کریستی Pambianchi ورایزون ارشد منابع انسانی افسر.

کارکنان خرده فروشی–در 30 درصد از فروشگاه ها که باز باقی می ماند–خواهد شد افزایش در پایه خود را پرداخت هنگام کار در فروشگاه. شبکه تدارکات, املاک و مستغلات, کارکنان و تکنسین ها را به یک “بهبود” در بالای پایگاه خود پرداخت.

برخی از 100,000 ورایزون کارکنان “قرار” به کار از راه دور و در حدود یک سوم از تکنسین های در حال نگه داشتن کار خود را به وسایل نقلیه در صفحه اصلی برای مشاهده اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>