Verizon رسانه ها قرار می دهد ‘V’ در مجازی USO نشان می دهد

اهدا پلت فرم برای اتصال در زمان coronavirus

Verizon رسانه ارائه USO استفاده رایگان از آن رسانه های دیجیتال جریان پلت فرم برای کمک به تحویل آن معروف تورهای تقریبا.

در سن COVID-19 USO نمی تواند کوه را در فرد نشان می دهد که آن را تبدیل به مشخصه–تورهای خود را در حالت تعلیق در آمد در ماه گذشته–اما آن را می تواند انجام دهد تا از راه دور با کمک Verizon رسانه ای که جریان پلت فرم نیز مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن برنامه نویسی با همسران نظامی و خانواده های که همچنین می توانید با استفاده از یک تقویت روحیه.

“با کمک نظامی حامیان صنعت سرگرمی و USO همکاران ما در حال ارائه مجازی درگیری و برنامه نویسی برای تقویت روحیه در طول همه گیر” گفت: USO COO آلن ریس. “ما ابراز ملت ما قدردانی از همه این که نظامی جامعه انجام شده است برای کمک به محافظت از ما و کاهش گسترش COVID-19.”

برنامه نویسی که در حال حاضر آغاز شده شامل David Boreanaz (CBS مهر تیم) شرکت در تماس های تصویری به خدمات اعضای USO Al Asad در عراق و مارتا استوارت نیز میزبانی یک کوکی-تزئینات جلسه.

از راه دور USO برنامه نویسی را شامل مجازی پایگاه بازديد و در یک تماس بین افراد و اعضای خدمات (Ne-Yo, جیلیان فلین سارا سیلورمن در میان نام های بزرگ شرکت) به همراه “قبل از غربالگری حوادث آنلاین, کارگاه های آموزشی, کلاس های, پرسش و عنوان و دیجیتال برای اشتراک خدمات اعضا و خانواده های نظامی.”

میزبانی وب برنامه نویسی خواهد بود کشف شبکه’ کریس Jacobs.

علاوه بر این یک USO gaming کانال راه اندازی خواهد شد در حرکت یا کشش ناگهانی با NBA و NFL بازیکنان رقابت عملا با خدمات اعضا.

“Verizon رسانه مفتخر به حمایت از USO با کلاس جهانی جریان پلت فرم تحویل” گفت: گورو Gowrappan مدیر عامل شرکت ورایزون, رسانه های, در بیانیه ای. “در طول این همه گیر جهانی است, چند ساعت از سرگرمی می تواند تفاوت به ما شجاع خدمات اعضا که قرار دادن خود را در راه آسیب است.”

ورایزون نیز پیکور در برخی از پول برای کمک به صندوق USO مراقبت از بسته های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>