مدیر عامل شرکت هانس vestberg, رئيس همچنین می گوید حامل خواهد شد تا ثابت 5G خدمات از پنج شهر به 10

مدیر عامل شرکت Verizon هانس vestberg, رئيس گفت: در این هفته که شماره 1 متحده اپراتور بی سیم را تقریبا دو برابر تعداد آن از “میلیمتر موج” شهرستانها از یک زمان تعداد 31 تا 60 سال جاری است.

صحبت به سرمایه گذاران شنبه در یک رویداد تحت پوشش ثروت vestberg, رئيس همچنین گفت: Verizon دو برابر خواهد شد و تعداد آن ثابت 5G شهرستانها از پنج به 10.

“ما این فرصت را به ادامه سفر ما به رهبر در 5G,” vestberg, رئيس گفت: “ما نه تنها در حال گسترش بازارهای ما نیز در حال گسترش پوشش در تمام بازارها است.”

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

میلیمتر-موج طیف ساخته شده است فوق العاده بالا و فرکانس امواج رادیویی در 24 گیگاهرتز به 100 GHz محدوده است که می تواند نگه دارید و ارائه gobs اطلاعات بیشتر. اوایل 5G شبکه با استفاده از میلی متر-موج تکنولوژی وعده سرعت های بالا به عنوان 6 Gigabits هر ثانیه در حال تحول یک روز به عنوان بالا به عنوان 20 گیگابیت در ثانیه. پوشیدگی نیز بسیار بهبود یافته و بیش از حد رفتن از 20-70 المللي با 4G به عنوان کم به عنوان فوق العاده پاسخگو زیر 1 میلی ثانیه محدوده.

ایجاد همه جا 5G پوشش است که هیچ کوچک شاهکار مهندسی. فوق العاده فرکانس بالا نیاز به سیگنال برای پخش در برد کوتاه — حدود 600 تا 800 فوت — معنی Verizon باید سال هر خیابان در هر شهر که در آن اعزام 5G با gobs از “سلول کوچک” دستگاه های. این پرتاب کوتاه و فوق العاده فرکانس بالا هستند نیز مستعد ابتلا به انواع تداخل در حال سقوط برگ گنجانده شده است. و آنها نمی نفوذ دیوار یا ساختمان.

همچنین بخوانید: 5G است که در اینجا — و برای رئال در این زمان

این به این دلیل است که T-Mobile در آن تهاجمی پیشنهاد برای همه جا در سراسر کشور 5G پوشش با استفاده از فرکانس های پایین تر برای آن 5G اجرای حتی اگر ارائه ارائه به مراتب کمتر از سرعت.

Vestberg, رئيس تبلیغ یک Verizon برنامه ریزی پویا به نام طیف های که اجازه می دهد تا اپراتور برای مخلوط های پایین تر و بالاتر طیف تحویل در همان برج سلولی و مشتریان یکپارچه انتقال بین آنها را.

“این سال ما خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور 5G بر اساس طیف دینامیک های,” او گفت:. “ما در حال رفتن به راه اندازی است که هنگامی که ما فکر می کنم آن را به صورت تجاری درست زمانی که ما به اندازه کافی گوشی در بازار است.”

Verizon شارژ مشترکین به پایه آن طرح نامحدود اضافی 10 دلار در ماه اگر آنها می خواهند به استفاده از 5G. آن را تا آن را نیز به اتهام هزینه که به زودی به مشترکان بالاتر پایان خدمت برنامه.

برای استفاده از ورایزون 5G خدمات مشتریان باید یک انتخاب از سرمایه گذاری تنها در دو گران گوشی ارائه شده در حال حاضر هر برچسب در بیش از $1,000. اما ورایزون گفت: آن 5G گوشی انتخاب خواهد شد به زودی گسترش به حدود 20 مدل برخی از قیمت به عنوان کم به عنوان $600.

این هفته ارتباطات منشور است که عمده توافق برای استفاده از شبکه Verizon برای آن طیف خدمات تلفن همراه گفت: آن را به فروش 5G گوشی ساخته شده توسط سامسونگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر