Verizon را رها خاص 5G آگهی ادعای


AT&T به چالش کشیده بود لکه های تلویزیونی

ورایزون ارتباطات موافقت کرده است به قطع ادعا می کند در دو آگهی تلویزیونی در مورد سرعت و در دسترس بودن آن 5G شبکه های بی سیم.

که با توجه به ملی تبلیغات بخش (NAD) تبلیغات خود نظارتی نظارت بر آن به این نتیجه رسیدند که چندین ضمنی ادعا می کند “به طور بالقوه ارتباط یک پیام گمراه کننده به مصرف کنندگان است.”

Verizon گفت که این امر مطابق با ناد توصیه های هر چند “آن موافق نیست با تمام جنبه های ناد تصمیم.”

با توجه به NAB ورایزون دیگر ادعای “که آن 5G خدمات به طور گسترده ای در دسترس در شهرستانها در سراسر کشور است که خدمات خود را گسترده و قابل دسترس در شهرستانها که در آن راه اندازی شده است.” آن را نیز به این معنی نیست که سرعت اشاره شده در آگهی های بازرگانی تلویزیون معمولی از مصرف کنندگان است.

AT&T به چالش کشیده بود که ادعا می کند از جمله اکسپرس ادعا می کنند که “مردم از میدتاون منهتن به مرکز شهر دنور می توانید تجربه خود را 5G را می دهد.”

“در حالی که به چالش کشیده تبلیغات ارتباط دقیق با این پیام که Verizon است که ساختمان آن 5G شبکه گفت:” ناد “آگهی های بازرگانی به طور همزمان مشتری جلب کردن زمان عملکرد شبکه در نهایت انتقال خالص تصور که ورایزون ‘فوق سریع’ 5G شبکه است که به طور گسترده ای در دسترس در شهرستانها در سراسر کشور و جایی که آن را در حال حاضر راه اندازی شده است که به طور گسترده و به آسانی در دسترس مصرف کنندگان است.”

ناد به این نتیجه رسیدند که ورایزون کردهاید که “5G Ultra Wideband تنها در دسترس در بخش هایی از شهر را انتخاب کنید و مکان است. 5G-دستگاه قادر req می خواهم. پوشش ممکن است متفاوت باشد و در دسترس نیست دقیقا در همه مکان ها و سالن های به تصویر کشیده شده” بود نه روشن و آشکار و را شامل نمی شود کافی صلاحیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>