Verlander خروجی بازی با درد ماهیچه سه سر

آستروس در حال لود با استعداد در ترکیب چرخش و حتی اغل گاو یا حشم دارد اما به یک اکولایزر: صدمات. در طول اجرا خود را از موفقیت در چند سال گذشته آستروس موفق شده اند برای جلوگیری از بزرگ فصل طولانی صدمات غیر از لنس McCullers جونیور وجود دارد مسائل مشکل ساز برای خوزه Altuve جورج اسپرینگر و کارلوس کوریا اما چیزی که شبیه جدی فصل تغییر از دست دادن.

که به نظر نمی رسد که پرونده این بار هم اما زمانی که جاستین Verlander چپ دوم خود را شروع در روز یکشنبه پس از دو نوبت با tricep درد در بازوی پرتاب آن به ارمغان آورد خاطرات 2015, زمانی که او از دست رفته دو ماه اول فصل با آسیب به خود حق tricep.

آستروس هستند به عنوان انتظار می رود, در حال اجرا, آزمایش های متعدد خود به ace راست دست دارد و رو به چند نفر نگه داشتن نفس خود را در این تیم بهار آموزش محل باشگاه وانجمن. Verlandedr است lynchpin در آستروس شروع چرخش است. پس از از دست دادن Gerrit کول به آژانس این است که یک تیم است که استعداد واقعی در صف شروع, اما نه فوق العاده ای در عمق.

ما هنوز هم یک زن و شوهر هفته دور از روز افتتاحیه تا بدون نیاز به وحشت اما طرفداران قطعا معاف شود اگر آنها گفت: یک نماز یک شمع روشن و یا مصرانه خواست تا برخی از voodoo برای کمک به التیام Verlander بازو. ما می دانیم چیزی در یک روز زن و شوهر. نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>