Viaccess-Orca رول 5G-سازگار VR بازیکن با اعزام موفقیت آمیز توسط PCCW Media


Viaccess-Orca امن پلیر تصویری بی عیب و نقص را تضمین می کند ویدئو 360 درجه تجربه بیش از شبکه های 5G

پاریس — 23 ژوئیه سال 2020 — Viaccess-Orca (VO) یک رهبر جهانی در ارائه OTT و تلویزیون و سیستم عامل و حفاظت محتوا و اطلاعات پیشرفته راه حل امروز اعلام کرد که آن امن پلیر تصویری اعتبار توسط استودیو برای چند دستگاه حفاظت از محتوا پشتیبانی از تحویل واقعیت مجازی (VR) و 8K تصویری بیش از 5G شبکه. این بازیکن ارائه می دهد ادغام بدون درز با سیستم های شخص ثالث برای فعال کردن بی عیب و نقص ویدئو 360 درجه تجربه از نقطه تصرف به توزیع. این شده است با موفقیت مستقر توسط PCCW Media, پیشرو, به طور کامل یکپارچه چند رسانه ای و سرگرمی شرکت که مقر آن در هنگ کنگ برای آن جدید VR محتوا.

“مصرف کنندگان امروز تقاضا خلاق و همهجانبه تلویزیون تجارب; VR فرصتی است برای ارائه دهندگان خدمات به منظور بالا بردن نوار در نوآوری است. تا به حال این صنعت فاقد یک بازیکن قادر به ارائه فوق العاده رزولوشن تصویری و حفاظت از محتوا” گفت: فیلیپ Lasry, EVP راه حل های بازاریابی در Viaccess-Orca. “VO است که منجر VR تحول و ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد برای کشف فرصت های شبکه های 5G با ایجاد ستون های مورد نیاز برای ارائه تصویری خدمات جریان در یک بعد کاملا جدید است.”

خانم بلیندا چان از تکنولوژی PCCW Media گفت: “VO امن video player یک جزء حیاتی در اختیار ما همهجانبه جدید VR تجربه حصول اطمینان از محتوای قوی حمایت می کند.”

VO امن پلیر پشتیبانی از هلث MSS داش و CMAF فرمت برای اطمینان از کیفیت برتر تجربه برای VR بینندگان. ارائه یکپارچه سازی با عمده DRMs از جمله مایکروسافت PlayReady®, VO اختصاصی DRM گوگل Widevine® و اپل FairPlay® امن ویدئو پلیر تضمین انطباق با صاحبان محتوا امنیت مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر در مورد VO امن ویدئو پلیر برای VR برنامه های کاربردی در دسترس است https://www.viaccess-orca.com/virtual-reality-solutions.

# # #

در مورد Viaccess-Orca
Viaccess-Orca پیشرو در ارائه دهنده راه حل های جهانی از آت و تلویزیون و سیستم عامل و حفاظت محتوا و اطلاعات پیشرفته راه حل برای یک تجربه شخصی از تلویزیون. این شرکت ارائه می دهد طیف گسترده ای از برنامه های پایان به پایان راه حل های مدولار برای تحویل محتوا حفاظت کشف و کسب درآمد. با بیش از 20 سال صنعت, رهبری, Viaccess-Orca کمک می کند تا ارائه دهندگان محتوا و اپراتورهای تلویزیون شکل دقیق تر و امن تر تلویزیون و OTT تجربه.

Viaccess-Orca بخشی از نارنجی گروه و شرکت راه حل های مستقر شده اند در بیش از 35 کشور جهان به بیش از 27 میلیون مشترک.

برای اطلاعات بیشتر www.viaccess-orca.com و یا به دنبال شرکت در توییتر @ViaccessOrca و LinkedIn.

همه علائم تجاری و علائم تجاری ثبت شده که در اینجا ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/ViaccessOrca/200723ViaccessOrca-VR_Player-PCCW.docx

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>