ViacomCBS تسریع برنامه های SVOD, نام تجاری جدید تعریف


نام تجاری جدید تعریف, مجلس از فردا همه دسترسی به مجموعه ای این

با مردم بیشتر در جریان به دلیل پناهگاه در خانه سفارشات به معنای آهسته گسترش جدید coronavirus ViacomCBS گفت: آن را تسریع برنامه های خود را برای گسترش اشتراک ویدئو بر روی تقاضا خدمات ساخته شده در CBS همه دسترسی داشته باشید.

این سرویس خواهد بود rebranded و مجددا در این تابستان.

“ما اعتقاد داریم که مخاطبان خود را می خواهند و سرگرمی در تقاضا و, اخبار ورزشی و رویدادهای زندگی می کنند و ما گسترش ارائه خواهد شد خدمات است که آنها را به آنچه آنها می خواهند و چگونه می خواهند آن را همه در یک مکان و پس از آن یک ارزش بزرگ” ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish گفت: در طول این شرکت درآمد تماس با تحلیلگران در روز پنج شنبه.

مرتبط با: ViacomCBS گسترش یوتیوب تلویزیون های حمل و نقل

Bakish گفت: گسترش خدمات شروع می شود با آنچه در CBS دسترسی به همه در حال حاضر از جمله CBS شبکه, برنامه نویسی کتابخانه محتوا و گسترش تخته سنگ اصل. علاوه بر آن که مطالب از ویاکام کانال های کابل از جمله Nickelodeon, Comedy Central, MTV, شرط بندی و برترین شبکه به علاوه مواد از اسمیتسونیان کانال.

آن را نیز بیش از 100 برترین فیلم های, در آغاز این هفته است.

Bakish گفت: جریان پلت فرم را اصل استراتژی طراحی شده است را به استفاده از آن ویژگی های فکری از طریق رشد هم از tentpole سری.

“تجربه ما روشن می سازد که ما می توانید به دست آوردن مشتریان جدید و منظم و از لحاظ اقتصادی کارآمد راه در حالی که کاهش بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن و رانندگی و حفظ مشتری با حجم سرگرمی و اخبار ورزشی” او گفت:.

Bakish گفت: توزیع استراتژی برای جریان پلت فرم شامل کار با همکاری های موجود. او اشاره کرد که فردا همه دسترسی است که در حال حاضر توزیع by Comcast AT&T, ورایزون ارتباطات و Roku با بیشتر به آمده است.

ViacomCBS همچنین قادر خواهد بود به استفاده از شبکه خود را به عنوان تبلیغاتی سیستم عامل به منظور جلب مردم به خدمات جریان.

Bakish اضافه شده است که تبلیغات پلت فرم شامل PlutoTV که باید clickthroughs طراحی شده برای تشویق برای خرید بیشتر بینندگان از رایگان پلوتون خدمات به محصول پرداخت می شود.

مرتبط با: پلوتون تلویزیون گسترش به آمریکای لاتین

او گفت: ViacomCBS نیز راه اندازی گسترده پرداخت آنلاين محصول در بازارهای مختلف طی 12 ماه آینده.

“ما با تمام سرعت پیش رو در جریان شاهد افزایش تقاضا برای خدمات ما امروز با یک استراتژی برای رسیدن به شتاب رشد در داخل کشور و در سطح بین المللی در ماه ها و سال آمده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>