ViacomCBS, BeIN رسانه ای کامل Miramax مقابله


$375M معامله می دهد ViacomCBS 49% از فیلم و تلویزیون استودیو

ViacomCBS گفت: آن را به اتمام رسانده است خرید 49 درصد بهره در فیلم و تلویزیون در استودیو Miramax از beIN گروه رسانه ای برای حدود 375 میلیون.

ViacomCBS اول اعلام کرد این قرارداد در ماه دسامبر. BeIn رسانه ها حفظ 51 درصد بهره در استودیو. این Miramax رهبری تیم را دست نخورده باقی می ماند و در زمان خود نقش.

با توجه به ViacomCBS آن پرداخت حدود $150 میلیون در بسته و متعهد به سرمایه گذاری $225 میلیون (45 میلیون دلار و سالانه بیش از پنج سال آینده) مورد استفاده قرار گیرد برای فیلم و تلویزیون تولید و سرمایه در گردش.

علاوه بر این ViacomCBS را پارامونت پیکچرز وارد منحصر به فرد در دراز مدت قرارداد توزیع برای Miramax فیلم کتابخانه. پارامونت نیز منحصر به فرد در دراز مدت اول-نگاه توافقنامه اجازه می دهد آن را به توسعه تولید و سرمایه گذاری و توزیع جدید فیلم و تلویزیون پروژه های مبتنی بر Miramax مالکیت معنوی.

“این نشان دهنده سرمایه گذاری و حمایت از ما رونق Miramax, کسب و کار است که رشد در ارزش تحت beIN گروه رسانه مالکیت و فوق العاده آینده با عمده جدید فیلم و بهرهبرداری نشده حق بیمه درام” beIN گروه رسانه ای رئیس Nasser Al-Khelaifi در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده به شریک با ViacomCBS و پارامونت برای کشف فرصت های بیشتر در اطراف Miramax را یاد IP و همچنین در سطح گروه; در حالی که افزایش قابل ملاحظه مقیاس سرگرمی ما کسب و کار. این معامله بیشتر تاکید beIN جاه طلبی های در مرحله جهانی – ما بسیار افتخار به تاسیس خود به عنوان یکی از گروه های پیشرو در ورزش, سرگرمی و رسانه است.”

Moelis و شرکت به عنوان منحصر به فرد مشاور مالی به بین اسپورت در حالی که Skadden, آرپس تخته Meagher & Flom خدمت به عنوان مشاور حقوقی. گوگنهایم اوراق بهادار به عنوان منحصر به فرد مشاور مالی به ViacomCBS در حالی که O’Melveny & Myers خدمت به عنوان مشاور حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>