ViacomCBS انفجار نیلسن خارج از خانه رتبه بندی تاخیر

تماس آخرین لحظه حرکت ‘غیر قابل قبول’

ViacomCBS لعنتی اضافه کردن خارج از خانه بینندگان به آن اعتبار.

حرکت خاص به شبکه با برنامه نویسی ورزشی–به خصوص NFL–از جمله CBS.

مرتبط با: VAB خواستار نیلسن به معکوس آه تاخیر

“نیلسن ناگهانی تاخیر طولانی-برنامه ریزی ادغام OOH مشاهده به تلویزیون ملی ارز کمتر از دو ماه قبل از آن برنامه ریزی شده بود اجرا شده است غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه,” ViacomCBS در بیانیه ای گفت. “ViacomCBS – همراه ما با همسالان و VAB – خواستار نیلسن به معکوس تصمیم خود را.”

مرتبط با: Nielsen تاخیر اضافه کردن خارج از خانه برای رتبه بندی

نیلسن قرار بود به ادغام خارج از خانه بینندگان را به خود رتبه بندی در ماه سپتامبر. از آن شروع به گفتن مشتریان در مورد تاخیر در روز چهارشنبه.

رتبه بندی شرکت اغلب یک صنعت کیسه مشت زدن سرزنش COVID-19 pandemic برای این مشکل است.

“این COVID-19 همه گیر شده بود و رسیدن به مراتب اثر در صنعت رسانه و مصرف کننده مشاهده عادات” نیلسن در بیانیه ای گفت.

“در روزهای اخیر در چند کشور شروع کرده اند به توقف خود را بازگشایی و محلی با توجه به reimplementation stay-در-خانه سفارشات. با آینده قطعیت در اطراف چگونه همه گیر خواهد شد و تاثیر بیشتر در خارج از خانه مشاهده سقوط 2020 است نه زمان ایده آل برای ادغام این اندازه گیری به ارز. در حالی که یک اجرای جدید تاریخ بوده است نه تعیین نیلسن آماده است برای تکمیل ادغام در زمان مناسب و ارزیابی مجدد وضعیت در Q1 2021”

در ضمن نیلسن خواهد مستقل ارائه گزارش در مورد چگونه بسیاری از مردم به تماشای نشان می دهد–و ballgames–در کافه ها و هتل ها و باشگاه های بهداشتی و دیگر فضاهای عمومی.

بسیاری از شبکه های مذاکره به خارج-از-خانه مخاطبان شمارش در تبلیغات اقدام به خرید. برخی از مشتریان خریداری بزرگتر مشاهده اعداد.

اما به فوتبال نزدیک به فصل و همچنین از سرگیری بسکتبال و هاکی و تاخیر در آغاز فصل بیس بال برخی از معاملات که رسیده ترکیب خارج از خانه مشاهده ممکن است مجبور به دوباره.

فردا برای امضا در خارج از خانه اندازه گیری از نیلسن در سال 2017. در آن زمان اشاره کرد که با اضافه کردن خارج از خانه مشاهده افزایش اعتبار برای NCAA men’s basketball, نهایی, چهار بازی با 1.1 میلیون بیننده یا 18.9%.

ESPN و ترنر که در آن نقطه نیز خارج-از-خانه رتبه بندی از Nielsen.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>