پرچم در حال اهتزاز برای اضافه کردن محتوا از کابل شبکه قرار داده Showtime برنامه نویسی در حق بیمه ردیف

ViacomCBS است که انتظار می رود به پرده تهاجمی تر جریان استراتژی هنگامی که آن را اعلام چهارم-درآمد سه ماهه در فوریه. 20 منابع گفت.

به تازگی ادغام شرکت رسانه ای است که انتظار می رود به گسترش CBS دسترسی به همه خدمات جریان بود که اولین OTT پلت فرم معرفی پخش از شبکه هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2014.

ViacomCBS خواهد شد اضافه کردن محتوا از میراث ویاکام کانال به SVOD خدمات و همچنین قرار دادن برنامه نویسی از Showtime در حق بیمه ردیف منابع تایید می کنند.

فیلم از ViacomCBS پارامونت کتابخانه نیز بخشی از ارائه اما از آن نخواهد بود که در آن همه برترین فیلم زمین بلافاصله پس از اکران.

معلوم نیست چقدر ViacomCBS قصد دارد به اتهام برای این سرویس جدید و یا حق بیمه خود را, ردیف.

در حالی که گسترش همه دسترسی ViacomCBS است که انتظار می رود برای حفظ آن تبلیغات پشتیبانی پلوتون تلویزیون به عنوان یک سرویس رایگان.

CNBC برای اولین بار بود که به گزارش ViacomCBS برنامه ریزی برای گسترش آن جریان کسب و کار.

بخشی از منطق برای ترکیب ویاکام و فردا که هر دو تحت کنترل خانواده سامنر Redstone و دخترش شاری Redstone بود برای ایجاد مقیاس به منظور رقابت در تلویزیون کسب و کار که در حال حرکت به سمت جریان و مستقیم به مصرف کننده مدل اشتراک.

تحت مدیرعامل باب Bakish این شرکت شده است در تلاش برای بهبود روابط خود با کابل و ماهواره ای و توزیع کنندگان. سال گذشته آن را یک معامله به فردا همه-دسترسی یکپارچه به Comcast در X1 سیستم عامل. این شرکت انتظار می رود تا از نزدیک با کار توزیع آن رسانه ها آن را به عنوان رول گسترش جریان محصول.

این شرکت در حال حاضر در عمل بیش از حد بالا showtime خدمات. ترکیب فردا همه دسترسی به و پی اس بیش از حد بالا و بیش از 10 میلیون مشترک است.

برای داستان های بیشتر مثل این بازدید وب سایت خواهر ما بعدی تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im