‘خانه برندها’ محصول به گسترش CBS همه دسترسی مکمل پلوتون TV, Showtime پخش آنلاين ارائه

حدود سه ماه پس از تکمیل ادغام که ایجاد ViacomCBS های برنامه نویسی غول گفت: آن را راه اندازی گسترده پرداخت “خانه برندها” جریان محصول بر اساس پایه و اساس آن محبوب CBS همه دسترسی به ارائه و تکمیل آن موجود دیگر پلوتون تلویزیون و Showtime پخش محصولات ویدئویی.

ViacomVBS گفت: ارائه جدید را گسترش خواهد داد فردا همه دسترسی با اضافه کردن آن مدرج دارایی در فیلم و تلویزیون از طریق تقاضا و زندگی تجربه است. جریان خدمات خواهد شد که مشارکت سنتی و جدید توزیع کنندگان — هیچ یک از آن مشخص شد هنوز رتبهدهی نشده است — هر دو داخلی و بین المللی.

اخبار جدید جریان ارائه می آید به عنوان ViacomCBS گزارش Q4 درآمد با درآمد پایین 3 ٪ به $6.9 میلیارد و تنظیم OIBDA پایین 32 ٪ به $1.2 میلیارد دلار نسبت به سال قبل. درآمد حاصل از تبلیغات نیز پایین بود 2 درصد در دوره از جمله 1% کاهش در داخل کشور به عنوان بین المللی آگهی خرید و فروش کاهش یافته است 10 ٪ است. به صورت کامل در سال درآمد تبلیغ بود تا 2% به 5% افزایش در داخلی آگهی خرید و فروش افست 14% dropoff بین المللی تبلیغ درآمد.

“در کمتر از سه ماه پس از اتمام ما ادغام ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی یکپارچه سازی و تبدیل ViacomCBS” مدیر عامل باب Bakish گفت: در آزادی مطبوعات. “ما فرصت باور نکردنی برای تحقق بخشیدن به قدرت کامل از موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید محتوا و ارائه دهندگان خدمات در جهان است. این یک بازی هیجان انگیز و با ارزش محل می شود در زمانی که تقاضا برای محتوای بالاتر نبوده است و ما با استفاده از قدرت ما در سراسر ژانرهای فرمت دموی ها و, جغرافیای خدمت بزرگترین نشانی مخاطبان ما در خود سیستم عامل و دیگران است.”

ViacomCBS همچنین ارائه راهنمایی برای سال 2020 با کلی درآمد انتظار می رود در اواسط تک رقمی به عنوان داخلی جریان دیجیتال و تصویری خرید و فروش افزایش 35 ٪ تا 40 ٪ در سال. تنظیم OIBDA باید رسیدن به $5.8 دلار 6.1 میلیارد دلار(تا از 5.5 میلیارد دلار در سال 2019) در سال 2020 با سود هر سهم از بین $5.15 و $5.50 هر سهم از $5.01 هر سهم در سال 2019. رایگان جریان وجوه نقد باید به افزایش بین 1.8 میلیارد دلار 2.01 میلیارد دلار در سال 2020 تا از $1.2 میلیارد دلار در سال قبل.

ViacomCBS همچنین پیش بینی آن را اضافه کنید و 5 میلیون داخلی جریان مشترکین در سال 2020 به 16 میلیون مشتری تا پایان سال است. این شرکت همچنین انتظار دارد تا پایان سال 2020 با 22 میلیون کاربر فعال ماهانه (MAUs) در آن ad-پشتیبانی از سرویس جریان پلوتون تلویزیون افزایش 8 میلیون.

در یک پژوهش توجه داشته باشید Evercore ISI رسانه های تحلیلگر Vijay جیانت نوشت که 2020 راهنمایی مخلوط شد و اضافه کرد که درآمد این شرکت و سود هر سهم تخمین زده بودند زیر پیش بینی خود را در حالی که تنظیم OIBDA و رایگان جریان نقدی پیش بینی شد در خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de