تصویری اروپا می رود بازگشت به ریشه های آن


لندن – [سهشنبه 30 ژوئن 2020] – تصویری اروپا پیشرو سینمای دیجیتال, پخش و ویرایش استخدام شرکت اعلام کرده است که عملیاتی بازسازی برای ساده کردن کسب و کار خود گزاره است.

در یک حرکت استراتژیک تصمیم گرفت در ماه ژانویه و قبل از Covid-19 pandemic مستند این شرکت برای بازگشت به اصلی و هسته اصلی کسب و کار ارائه اجاره تجهیزات برای صنعت فیلم و تلویزیون. به عنوان بخشی از فرایند تصویری اروپا به طور رسمی خروج از خارج پخش و flypack بازار خدمات و فروش خود را OB کامیون. این تغییر ساختار شرکت را قادر به تمرکز بر روی سه کانال های کسب و کار: سینمای دیجیتال, ویرایش, اجاره تجهیزات و پخش استخدام. هیچ یک از کارکنان از دست خواهد رفت.

Steve Green MD ویدئو اروپا مثبت است که حرکت استراتژیک خواهد بود و سود زیادی به مشتری. او گفت: “با از بین بردن خود را از OB صنعت خواهیم بود قصد بازگشت به ریشه های ما و تمرکز صرفا بر اجاره تجهیزات. این را جلوگیری از هر گونه سردرگمی بازار و مشتری را از بین بردن هر گونه پتانسیل تضاد منافع.”

در ماه فوریه تصویری اروپا راه اندازی لس آنجلس کسب و کار دوربین های, یک, تمرکز بر بازار B2B سینمای دیجیتال در بازار اجاره در حالی که همکاری استراتژیک اعلام کرد در هفته گذشته با اجاره خانه MCR را تضمین می کند, پخش, تجهیزات, استخدام ارائه به ورزش زنده, حوادث و سرگرمی های صنایع قابل ملاحظه ای بزرگ تر و کارآمد و بهبود یافته است. این ساده از این دو کانال های کسب و کار افزایش ویدیو اروپا تجهیزات دوربین های استخدام که در ابتدا ارائه شده است که این شرکت در اصل درهای خود را در سال 1973.

مت Marner مدیر تصویری در اروپا گفت: “ساده کسب و کار ما گزاره به تمرکز بر روی تجهیزات اجاره در سراسر فیلم و سینمای دیجیتال, پخش و ویرایش استخدام بازار حس می کند کل. با یک محروم به خدمات ارائه تصویری اروپا مشتریان می توانید بهترین تجهیزات و بدون هر گونه اشتباه و یا blurred lines ما مؤثر است.”

OB کامیون فروش سوالات باید فرستاده به استیو سبز در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>