تصویری مصرف خواهد شد 76 درصد سهم تلفن همراه ظرفیت در 5 سال اریکسون پیش بینی کرد


حدود 76 درصد از جهانی بی سیم پهنای باند استفاده خواهد شد برای ویدیو تحویل سال 2025 با توجه به جدید سالانه اریکسون تحرک گزارش. ماهانه استفاده از 164 Exabytes (معادل یک میلیارد گیگابایت) مقایسه تصویری را در سطح فعلی 63 درصد (33 EB) و نشان دهنده استفاده بیشتر از ثابت دسترسی بی سیم (FWA) و در ادامه گسترش فناوری 5G, این گزارش می گوید. اریکسون پیش بینی انتظار 2.8 میلیارد دلار جهانی 5G اشتراک تا پایان سال 2025 نسبت به 190 میلیون نفر در پایان این سال است.

اریکسون این گزارش اذعان دارد که آن را “کمی کاهش ما 5G اشتراک پیش بینی برای سال 2020 و 2021 در آمریکای شمالی” در مقایسه با برآورد قبلی اگر چه آن را ارائه می دهد هیچ دلیل دیگر از “LTE باقی خواهد ماند غالب دسترسی به تلفن همراه فناوری” برای چند سال آینده و “پیش بینی شده است به اوج در سال 2022.” اریکسون پیش بینی کرد که “5G اشتراک جذب است که انتظار می رود به طور قابل توجهی سریع تر از LTE” پس از آن در سال 2009 اولین.

ترافیک در شبکه های تلفن همراه را با رشد حدود 30 ٪ در سال در طول پنج سال آینده اریکسون می گوید رانده شده “با افزایش ویدئو های جاسازی شده در بسیاری از برنامه های کاربردی آنلاین رشد ویدئو در تقاضا (VOD) جریان خدمات و … مشاهده زمان هر مشترک است.” همچنین به نقل از “تکامل بالاتر نسبت به قطعنامه های صفحه نمایش بر روی دستگاه های هوشمند” و “افزایش نفوذ تصویری با قابلیت دستگاه های هوشمند است.”

تاثیر رشد بی سیم تصویری می شود حتی بیشتر قابل توجه است که نسبت به پیش بینی دقیقا ده سال پیش در این ماه زمانی که سیسکو تصویری شبکه شاخص برای سال 2020 پیش بینی شده است که تصویری را مصرف 79 درصد از ترافیک اینترنت — تقریبا به طور کامل با استفاده از wireline امکانات.

اولیه درایور های تصویری ترافیک رشد شامل رشد نقش ویدئو در محتوای آنلاین مانند اخبار, تبلیغات و رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان جریان ویدئو و به اشتراک گذاری خدمات با توجه به اریکسون و تحلیل. همچنین به نقل از:

• تغییر رفتار کاربر

• افزایش بخش های مختلف نه فقط adopters اولیه

• در حال تحول دستگاه های با صفحه نمایش بزرگتر و وضوح بالاتر

• افزایش عملکرد شبکه از طریق تکامل یافته 4G استقرار

• در حال ظهور همهجانبه فرمت های رسانه ای و برنامه های کاربردی مانند و با کیفیت بسیار بالا ultra HD, ویدئو 360 درجه, واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

این گزارش همچنین اشاره می کند که چندین دهه رویایی هدف: “تصویری که مصرف می شود در هر نقطه در هر زمان” (اگر چه آن را نادیده گرفته “هر دستگاه” استعاره.)

اریکسون انتظار دارد که جریان ویدئو از طریق شبکه های بی سیم را تکیه بر رزولوشن بالاتر کیفیت از زمان 480p فرمت.

“با تلفن های هوشمند و شبکه های بهبود به طور مداوم جریان در HD (720p) و Full HD (1080p) در حال تبدیل شدن به شایع تر” این گزارش می گوید. “همهجانبه بیشتر فرمت های رسانه ای و برنامه های کاربردی در حال انتظار برای تبدیل شدن به یک عامل مهم در کمک به ترافیک داده تلفن همراه رشد به عنوان شبکه های 5G را ارائه عملکرد مورد نیاز برای یک تجربه کاربری خوب. برای مثال تماشای یک جریان e-رویداد ورزشی در چند نمایش خواهد مصرف حدود 7GB در هر ساعت در حالی که با کیفیت بالا AR/VR جریان با یک رسانه (بیت) نرخ از 25mbps خواهد مصرف به عنوان مقدار به عنوان 12GB در ساعت است.”

در این سال پیش بینی خفیف یو پی اس که چشم انداز اریکسون پیش بینی یک سال پیش از زمانی که انتظار می رود 5G به حساب 55 درصد از آمریکای شمالی موبایل اشتراک توسط 2024.

مرتبط با: اریکسون پیش بینی-میلیارد-به همراه زیر بوم در 5G

COVID-19 تاثیر

اریکسون گزارش شروع می شود با بررسی نقش شبکه های دیجیتال و زیرساخت در طول COVID-19 گیر توصیف شده توسط Fredrik Jejdling اریکسون اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس منطقه کسب و کار شبکه است. او به نقل از تاثیر رمان coronavirus شروع در اوایل سال جاری از جمله مستند محدودیت و کار جدید-از-صفحه اصلی “دیجیتال رفتارهای.”

این گزارش توضیح می دهد که “در بازار با نفوذ محدود ثابت مسکونی در شبکه های داده های تلفن همراه افزایش تقاضا بود به خصوص بالا” و این که در برخی از بازارهای “ارائه دهندگان خدمات موقت ساخته شده تغییرات به برنامه داده [مانند]… نامحدود داده ها را برای یک دوره معینی از زمان است.” این گزارش همچنین به نقل از “تا به 90 درصد افزایش Voice over Wi-Fi (VoWiFi) تماس برای برخی از ارائه دهندگان خدمات” و “افزایش 20% به 70% در صدای با توجه به بیشتر و تماس های دیگر. ترافیک داده ها افزایش یافته و با توجه به دو طرفه و خدمات جریان.”

گسترش نقش ثابت دسترسی بی سیم

FWA اتصالات هوا برای رسیدن به نزدیک به 160 میلیون تا پایان سال 2025 – در مجموع حدود 25 درصد از جهانی شبکه تلفن همراه ترافیک داده ها. در پایان 2019 جهانی FWA ترافیک داده شد و تخمین زده شده در حدود 15 درصد از بازار جهانی در کل. آن است که در حال حاضر پیش بینی شده برای رشد تقریبا 8 برابر برای رسیدن به 53 exabytes در سال 2025 به نمایندگی از 25 درصد از بازار جهانی کل شبکه تلفن همراه ترافیک داده ها.

“FWA تحویل بیش از 4G یا 5G به طور فزاینده ای مقرون به صرفه جایگزین برای ارائه پهنای باند می گوید:” این گزارش با استناد به عواملی که در حال رانندگی FWA بازار از جمله رشد تقاضا برای خدمات دیجیتالی و برنامه های تحت حمایت دولت و یارانه ها در برخی از کشورها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>