این phở tái bò viên در, شاد, خانه وحی است چگونه قدرتمند ساده آبگوشت می شود. تمیز و روشن اما هنوز هم به شدت ومزه این شکوه شهد سلیقه که اگر ماهیت گوشت گاو بوده و آب مقطر به ظریف مایع است. ساده تر — و قطعا کمتر شیرین — نسبت به دیگر نسخه های کلاسیک, ویتنامی, سوپ تنها عطر و طعم است که punctuates گوشتی مایع است ظریف و شیرین عطر رازیانه. برش های نازک از نادر گوشت و گیاه بهمراه رگه کوفته باب در شکوه مایع همراه با رشته های ابریشمی و اگر شما انتخاب می کنید به آنها اضافه کردن سبزیجات تازه و جوانه لوبیا.

همه چیز در مورد این سوپ جادویی امتیاز به این واقعیت است که شاد خانه برجسته رستوران ویتنامی. و این درست است — اما آن را تنها بخشی از تصویر از آنچه باعث می شود این چهار ماه ضیافت چنین لذت. تلنگر گذشته سه صفحه اول از pho تاریخ mì و ورمیشل کاسه و شما را به یک بخش از منوی تبلیغات crawfish, میگو و خرچنگ جوش که به نظر می رسد بیشتر مناسب قرار داده شده در یکی از متعدد غذاهای دریایی-جوش رستوران که باز در سراسر شهر در سال گذشته است. برای یک تازه وارد به این سبک خاص از غذاهای ویتنام-کاخون آن ممکن است به نظر می رسد مانند یک ترکیب عجیب و غریب. اما به هر آشپزی زیر روند این شاخص که شاد خانه بی سر و صدا به ارمغان آورد به شهر یکی از پرطرفدارترین سبک های پخت و پز در کشور است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Spicy seafood boil with shrimp, crab legs, potatoes, sausage and corn. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • تند غذاهای دریایی, جوش, با, میگو, خرچنگ, پاهای, سیب زمینی, سوسیس و ذرت.

مگر اینکه شما به تماشای آشپز دیوید چانگ Netflix بکشد نشان می دهد زشت خوشمزه و یا دنبال مواد غذایی ملی انتشارات اصطلاح ویتنام-کاخون است که به احتمال زیاد یکی از جدید. سبک پخت و پز نیست و آثار ریشه های آن را چند دهه به هوستون و پناهنده ویتنامی که در پایین قرار داده و ریشه وجود دارد پس از جنگ ویتنام. به عنوان داستان می رود اعضای این جامعه به سرعت شیفته با باز هوا crawfish جوش آنها روبرو می شوند در هوستون و آنها در نهایت شروع به قرار دادن چرخش خود را در این نوع ترکیب جنوب شرق آسیا با طعم سنتی کاخون ،

این ژانر به زودی به شدت محبوب در هوستون و در نهایت لس آنجلس. آن نبود تا هوستون آشپز Trong Nguyen از Crawfish & نودل دریافت جیمز ریش کسیکه nod برای بهترین آشپز: غرب در سال 2018 هر چند که به سبک سفید شد ، آن را پس از گسترش به دیگر شهرستانها در سراسر کشور و در حال حاضر سنت Louisans می توانید سعی کنید آن را در اینجا بیش از حد.

Linh Ly (چهره, شاد, خانه) و خانواده اش کشف ویتنام-کاخون مواد غذایی در طول سفر خود و سقوط در عشق با طعم. هنگامی که زمان برای آنها را به حرکت بین المللی خود فروشگاه مواد غذایی در سراسر خیابان را از آن آدرس اصلی در جنوب Grand آنها را دیدم آن را به عنوان یک فرصت به این سبک از پخت و پز به St. Louis.

اگر چه اصلی خود را ذخیره شد به اندازه کافی برای یک فروشگاه مواد غذایی جدید حفاری بودند نه تنها به طور قابل توجهی بزرگتر آنها نیز با اندازه کامل تجاری آشپزخانه و اتاق ناهار خوری. اعضای خانواده رو به کار concocting دستور هر دو از حافظه و مطابق با عطر و طعم خود را و اولویت های باز درهای خود را در اواخر سپتامبر سال 2019 برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود را با بقیه از شهرستان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A view of the dining area at Joyful House. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • نمایی از منطقه ناهار خوری در شاد ،

شاد, خانه, اتاق ناهار خوري بزرگ است که یک بوم خالی برای بهره گیری از این غذاهای رنگارنگ — به معنای واقعی کلمه. این رستوران به نکته روشن مجهز در رنگ پریده یخی خاکستری-آبی رنگ و یک دیوار سفید حک شده آجر. شده اند وجود دارد چند تلاش برای آوردن شخصیت به فضا — سرد دریا با مضمون نقاشی دیواری از یک ماهی و خرچنگ و کاسه از رشته فرنگی در درب جلو و همچنین قرمز حلقه گل قرار دادن قلب دیوار اعدام آویزان هر چند پا در پراکنده دیوار به احتمال زیاد اشاره به آن آینده تعطیلات روز ولنتاین. آن را کمی استریل اما آن را بسیار بهتر از آنچه که شما می خواهم انتظار از یک رستوران در داخل یک فروشگاه مواد غذایی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The bánh mì đặc biệt, or Vietnamese sandwich with French bread, pork, butter and pâté. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • در تاریخ mì đặc biệt یا ویتنامی ساندویچ با نان و گوشت خوک و کره و pâté.

شاد خانه بیش از باعث می شود تا برای چنین استخوان دکور با آن رنگارنگ مواد غذایی است. مانند pho طرف ویتنامی منو را نشان می دهد Ly خانواده دلاوری در آشپزی از میهن خود. در تاریخ mì đặc بیت مثلا کمال است از فرم ابتدا با تکان دهنده تازه ویتنامی قاب است که به عنوان ترد و پوسته پوسته به عنوان یک کروسانت در خارج و بالش نرم در داخل. نان به عنوان پایه ای برای لایه های نازک گوشت خوک pâté ترشی سبزیجات و گیاهان و سیر مایو infuses هر نیش با تند, چربی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bún bò huế with noodles, pork patty, pork feet and beef shank and a side of fresh herbs and bean sprouts to incorporate in the soup. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • Bún bò huế با رشته فرنگی, گوشت خوک, patty, گوشت خوک و گوشت گاو گوشت ماهیچه و یک طرف از سبزیجات تازه و جوانه لوبیا را به عنوان سمبل در سوپ.

اگر شاد خانه فو تسکین دهنده کاسه راحتی به کام این bún bò هو سوپ انرژی زا تکان خوردن از برق است. این سوپ رشته فرنگی است heartier در بافت از pho آن آبگوشت با رایحه ریواس و زنجبیل. اما درمان واقعی لایه آتشین شیلی نفت که سطحی بالای کاسه. این ادویه یک کنتراست قابل توجه به چرب patty گوشت خوک و گوشت گاو shank محتویات سوپ. لایه هایی از بافت و طعم جادویی هستند.

تکان دادن گوشت گاو یا بو لوک لاک یکی دیگر از ظرف بسیار عالی است. مکعب مناقصه استیک های خیس در سویا به جلو ترشی پوشش داده شده در فلفل سیاه و سپس خشکیده با پیاز و فلفل. ترشی mingles با گوشت گاو را آب تشکیل لعاب که کمپرس آب به همراه برنج — یک غذای ساده اما خیره کننده یکی با این وجود.

حتی یک ظرف به عنوان ساده به عنوان ویتنامی-سبک بال مرغ است الهامی; گوشت آبدار پوشش داده شده است در نور و در عین حال ترد نان است که حداقل چاشنی اجازه می دهد تا تیره گوشت را طعم به درخشش را از طریق. این رستوران باید مرغ, غذای بلدرچین, است که بی وقفه کبابی به طوری که پوست بیرونی توسعه خوش تلخ کاراکتر است که مکمل گوشت را ماهرانه شیرین داشتم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Spicy seafood boil with shrimp, crab legs, potatoes, sausage and corn. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • تند غذاهای دریایی, جوش, با, میگو, خرچنگ, پاهای, سیب زمینی, سوسیس و ذرت.

بلدرچین به تنهایی کافی است تا شاد خانه standout اما ویتنام-کاخون طرف منو, مهر و موم معامله. جوش شامل هر ترکیبی از میگو crawfish, خرچنگ دریایی, خرچنگ, صدف و صدف و در حال خدمت با ذرت و سوسیس و سیب زمینی. اجزای بسیار شبیه به یک لوئیزیانا-سبک جوش اما تفاوت های کلیدی سس و ادویه جات ترشی جات است که به غذاهای دریایی آن طعم منحصر به فرد. این علاوه بر این واقعیت است که سس پرتاب با غذاهای دریایی و پس از آن پخته باعث شدید تر و ضخیم تر از لایه ای از سس که می توان با آغشته کردن تمام قطعات.

شاد خانه ارائه می دهد ساده سیر کره یا لیمو-فلفل سس. اما standout آن است شاد سس یک ترکیب منحصر به فرد است که جفت شیلی گرما و سیر با زنجبیل عطر. شما می توانید هر یک از سس مورد نظر خود را به چهار نقطه ادویه سطح (شاد سس در حداقل سطح دو); سطح سه یا متوسط-ادویه دار بود به اندازه کافی به سوزش لب و زبان بدون ایجاد پیشانی عرق.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Shrimp stir fried in ginger and scallion sauce. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • میگو هم بزنید سرخ شده با زنجبیل و پیازچه سس.

غذاهای دریایی جوش هستند به احتمال زیاد به همین دلیل شما به شاد اما آنها نباید تحت الشعاع قرار دادن غذاهای دیگر در ویتنام-کاخون منو از جمله میگو هم بزنید سرخ یا tôm xào hành gừng. عظیم میگو به اندازه میگو ها به آرامی داستد در آرد و سپس سرخ کرده با زنجبیل و پیازچه; آرد به شکل یک پوشش ابریشمی برای چاق و چله, روح, صدف. لهجه با قطعه قطعه شده پیاز سفید و ارتوپدی از پیاز سبز این است که بهترین اجرا خوراک میگو من تا به حال در حافظه اخیر است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Durian (pictured left) and avocado smoothies. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • دورین (تصویر سمت چپ) و آووکادو مخلوط.

شاد, خانه, نیست, همه چیز در مورد ادویه اما شما می توانید مسیر رفتن است — و اگر شما انجام این رستوران ارائه می دهد چندین smoothie به میوه های سرد گرما از یک سطح-چهار غذاهای دریایی جوش. اگر شما تجربه یک ویتنامی-سبک آووکادو چرب است, این یک فرصت مناسب برای لذت بردن از خامه ماهرانه درمان شیرین. برای بیشتر پرماجرا رستوران نیز ارائه می دهد یک دورین چرب است که شاید یک آموزش خوب-چرخ-معرفی سبک به بحث میوه. مخلوط با خامه یخ و شکر دورین است و بیشتر شبیه یک واقعا بد بو وانیل-انبه-با طعم کاستارد با متمایز و پیاز و عطر و طعم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید There have been a few attempts to bring character to the space, including a sea-themed mural of a fish, crab and bowl of noodles at the front door. - MABEL SUEN

 • مابل SUEN
 • شده اند وجود دارد چند تلاش برای آوردن شخصیت به فضا از جمله دریا با مضمون نقاشی دیواری از یک ماهی و خرچنگ و کاسه از رشته فرنگی در درب جلو.

دورین یک تجربه به یاد ماندنی, اما یکی که اگر شما را در کنار خود مفاهیم preconceived میوه کاملا لذت بخش است. این دقیقا مانند, شاد, خانه, در, general — اگر شما نگه داشتن ذهن باز در مورد آنچه ویتنامی مواد غذایی می تواند شما را در برای درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im