اوباما النور روزولت, بتی فورد نزدیک یو پی اس در یک فصل

Showtime دستور داده است تا درام بانوان اولبا Viola Davis بازی میشل اوباما. Showtime و Lionsgate تلویزیونی در حال تولید و دیویس را اجرایی تولید کند. هارون کولی ایجاد این مجموعه و نوشتن و اجرایی تولید آن است.

“در شرق بال کاخ سفید بسیاری از سابقه ترین تاثیرگذار و جهان در حال تغییر تصمیم گیری شده اند از نظر پنهان ساخته شده توسط امریکا کاریزماتیک پیچیده و پویا شود. این سری را پوست پشت پرده های سیاسی و شخصی زندگی این مبهم گفت:” پی اس.

فصل یک به نظر می رسد در النور روزولت, بتی فورد و میشل اوباما.

“در طول تاریخ ما رئیس جمهور و همسران اختیار داشت و نفوذ قابل توجه نه تنها در این کشور رهبران اما در کشور است.” گفت: جانا Winograde رئیس جمهور, سرگرمی, Showtime Networks Inc. “بانوان اول کاملا متناسب در پی اس wheelhouse از درام و سیاست آشکار چقدر روابط شخصی تاثیر داخلی و رویدادهای جهانی. داشتن Viola Davis بازی میشل اوباما یک رویا به حقیقت می پیوندند و ما نمی تواند خوشبخت به او استعداد فوق العاده ای برای کمک به راه اندازی این مجموعه.”

دیویس تلویزیون کار شامل How To Get Away with Murder, ایالات متحده تارا و رسواییو فیلم های او عبارتند از: کمک, نرده و شک.

بانوان اول اجرایی تولید شده توسط کتی Schulman از طریق وله سرگرمی, Viola Davis و ژولیوس Tennon از طریق JuVee تولیدات جف Gaspin از طریق Gaspin رسانه براد کاپلان از طریق لینک های سرگرمی و هارون کولی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de