نقض میسوری را “در خانه ماندن” نظم می تواند به شما هزینه $2,000

برای بزرگنمایی کلیک کنید Also stay at home now, folks. - KEELY ANN

  • SARAH ANN
  • همچنین ماندن در خانه در حال حاضر مردمی.

امروز به نظر می رسد بسیاری از اتومبیل کمتر در شهرستان سنت لوئیس خیابان ها از وجود دارد, دیروز, و امیدوارم که این دلیل است که مردم در نهایت ماندن در خانه.

فرماندار مایک پرشن صادر “در خانه ماندن” منظور میسوری که در لگد در 12:01 صبح امروز اجرا می شود و تا 11:59 بعد از ظهر, مارس 24.

این بود خیلی بی مزه اما اساسا بدان معنی است که شما باید نگه داشتن خود را, باسن, در خانه اگر در همه ممکن است. اگر شما در راه خود را به خود را “ضروری” کار و یا خارج شدن مواد غذایی یا داروهای شما باید پارک شده بر روی نیمکت خود را در حال انتظار برای این زمان دشوار است به تصویب.

دولت ها در کشورهای دیگر باید به پایان رسید تا اساسا قفل کردن شهروندان خود در داخل خانه های خود را به عنوان یک راه برای پایان دادن به این چیز اما آمریکایی ها گفته شده است به بهترین قضاوت خود استفاده کنید. متاسفانه متوسط آمریکا را بهترین قضاوت برگ چیزی به دلخواه. بنابراین در حال حاضر (حتی تحت این “نظم”) مردم هنوز هم سرپیچی پروتکل فقط به خاطر اینکه آنها خسته شده و آنها می خواهند به خارج.

اما اگر شما گرفتار انجام برخی از غیر ضروری goofing کردن ؟ در حالی که آن را مانند آنها به راه اندازی ایستگاه های بازرسی در خیابان ها (با این حال) شما می توانید به دردسر با سنت لوئیس اجرای قانون اگر شما گران در حالی که شما در شهر بودن یک ادم احمق و ابله.

یک داستان منتشر شده توسط St. Louis عمومی رادیو توضیح می دهد:

“نقض اقامت در خانه سفارش یک کلاس بزه در سنت لوئیس و St. Louis County, مجازات تا یک سال زندان و جریمه نقدی به بیش از 2000 دلار.”

و می رود که برای کسب و کار بیش از حد. صاحبان کسب و کار در بر داشت نقض “در خانه ماندن” پروتکل همان جریمه و زندان اما آنها همچنین ممکن است از دست دادن دسترسی به کمک های مالی از دولت فدرال coronavirus امداد بسته است.

بنابراین هوشمند در خانه بمانند. اگر شما نمی, شما ممکن است در نهایت در گیر یک مقدار کوچکتر با میله های پنجره و بدون دسترسی به Netflix بکشد.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>