ویولن که به عنوان تایتانیک غرق خواهد شد بر روی صفحه نمایش در موزه تایتانیک در Pigeon Forge

در 15 آوریل سال 1912 والاس هارتلی رهبر گروه در هیئت مدیره RMS تایتانیک آرام برگزار آهنگ ویولن خود به مسافران به عنوان کشتی غرق منجمد آبهای اقیانوس اطلس است.

بیش از یک صد سال بعد قطعه افسانه ای از تاریخ را به یک ماکت کشتی در کشتی تایتانیک در موزه, جاذبه, در, Pigeon Forge در ژوئیه 1.

با توجه به انتشار اخبار این هارتلی ویولن یکی از مهمانان ترین درخواست آثار تا موزه مقامات دنبال کردن قطعه برای یک نمایشگاه موقت.

ویولن بازیافت شد و تصدیق شده در سال 2005. در سال 2013 هنری Aldridge & Sons در انگلستان پرداخت می شود $1.7 میلیون دلار برای ویولن ترین تا کنون برای پرداخت تایتانیک مصنوع.

ناشناس صاحب اعتماد به موزه با در اختیار داشتن از طریق دسامبر.

“من واقعا احساس می کنید که این شکننده یادآور تایتانیک لحظات پایانی افزایش می دهد به احساسات عمیق که لمس قلب” مری کلاگ-Joslyn رئیس COO و شرکت مالک کشتی تایتانیک در موزه, جاذبه های, در انتشار اخبار گفت:.

کشتی تایتانیک در موزه, جاذبه های باز 9 صبح تا 9 بعد از ظهر مهمان را تشویق به رزرو قبل از سفر خود را به دلیل ظرفیت محدود. رزرو می تواند رزرو در titanicpigeonforge.com و یا از طریق تلفن در 800-381-7670.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>