Vionlabs راه اندازی عاطفی اثر انگشت API برای ارائه به شرکت های رسانه ای قدرتمند با هوش مصنوعی هدایت می شود تصمیم گیری


سوئد در 24 مارس سال 2020 – Vionlabs اعلام اندازی عاطفی اثر انگشت API های مبتنی بر ابر راه حل را قادر می سازد که شرکت های رسانه ای برای تصمیم گیری بهتر بر اساس عمیق AI تولید داده های ویدئویی و بینش. ابر مبتنی بر راه حل این است که به راحتی یکپارچه با موجود گردش در سراسر تصویری خرید و تولید و توزیع زنجیره ای. عاطفی اثر انگشت API را فراهم می کند یک مزیت قابل توجه در زمینه هایی از قبیل تعیین کسب و تولید استراتژی شخصی UI و توصیه های ویدئویی و همچنین قادر می سازد جذاب فرصت های تبلیغاتی.

عاطفی اثر انگشت API را فراهم می کند تجزیه و تحلیل عمیق تر و داده های اندازه گیری هزاران نفر از عوامل در طول مدت این ویدئو از جمله رنگ, سرعت, صوتی, شی به رسمیت شناختن و بسیاری از متغیرها برای تولید یک هوش مصنوعی-مشتق اثر انگشت, جدول زمانی, فریم به فریم که نشان دهنده عاطفی ساختار از محتوا است که این صنعت نیاز به قدرت تصمیم گیری خود را ساخت.

“با ارائه تصویری قدرتمند اطلاعات و بینش به عنوان یک سرویس ما در حال ساخت آن بسیار ساده تر برای سازمان های رسانه های, برای استفاده از عمیق ترین تصویری دانش در حال حاضر در دسترس می گوید:” مارکوس Bergström مدیر عامل شرکت Vionlabs. “ما برای اولین بار راه حل تحلیل محتوا پلت فرم حل مسئله مهم محتوا توصیه و شخصی. اما ما همچنین می خواهم برای باز کردن این امکان را به ارائه داده ها و بینش های بدون تصمیم گیری که در آن و چگونه شرکت های رسانه ای باید به آن اعمال می شود. با راه اندازی ما مبتنی بر ابر عاطفی اثر انگشت API مشتریان ما می توانند با استقرار ما اطلاعات و بینش با موجود خود را توصیه و شخصی گردش اما از همه مهمتر هم اکنون می توانید آن را در هر بخش از کسب و کار خود است که می تواند کمک عمیق ترین درک از محتوای تصویری در مقیاس.”

این Vionlabs راه حل مجموعه است:

تحلیل محتوا پلت فرم است که با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری عمیق و ترکیبی از این تجزیه و تحلیل ویدئو با یک بیننده دقیق تاریخچه سازمان دیده بان برای ارائه به صنعت پیشرو محتوای کشف خدمات به اپراتور از طریق یک ابر مبتنی بر مدل SaaS. آن را قادر می سازد اپراتورها به کاهش مدت زمان مصرف کنندگان صرف به دنبال محتوای کاهش بوسیله اسباب گردنده و بهبود معیارهای کلیدی کسب و کار. راه حل طراحی شده است به صورت خطی TV, گرفتن, جریان همه طعم VoD و در دسترس ساخته شده است به تصویری اپراتور از طریق یک ابر مبتنی بر مدل SaaS.

عاطفی اثر انگشت API مستقر است از طریق داده ها به عنوان یک مدل سرویس برای فعال کردن شرکت های رسانه ای برای تصمیم گیری بهتر بر اساس عمیق AI تولید داده های ویدئویی و بینش از جمله احساسی مطالب تصویری. ابر مبتنی بر راه حل این است که به راحتی یکپارچه با موجود گردش در سراسر تصویری خرید و تولید و توزیع زنجیره ای. عاطفی اثر انگشت API را فراهم می کند یک مزیت قابل توجه در زمینه هایی از قبیل تعیین کسب و تولید استراتژی شخصی UI و توصیه های ویدئویی و همچنین قادر می سازد جذاب فرصت های تبلیغاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>