Virgin Media را انتخاب Globecast برای تبریز انتقال دهنده از ‘پاپ آپ’ HD, ورزش, کانال ‘حرکت’

Globecast اعلام کرده است که باکره رسانه های موجود مشتری تبدیل شده است به این شرکت برای ارائه قوی و انعطاف پذیر تبریز انتقال دهنده راه حل برای آن ‘pop-up’ HD, ورزش, کانال حرکت کنید.

در طول این حال دشوار Covid بار آنلاین و تلویزیون-بر اساس کلاس های ورزش و تمرین توصیه را نشان می دهد بسیار محبوب تبدیل شده اند که مردم می خواهند برای به دست آوردن و یا حفظ تناسب اندام و احساس بخشی از یک گروه است. Virgin Media در ابتدا راه اندازی کانال خود را, اما پس از آن تصمیم گرفت که یک قوی تر و انعطاف پذیر و به طور کامل مدیریت تبریز انتقال دهنده راه حل های مورد نیاز و تبدیل به Globecast.

ژولیت Bayliss فروش مدیر Globecast گفت: “ما در حال حاضر یک رابطه قوی با باکره رسانه ها از طریق مشارکت ما در راه اندازی بریتانیا برای اولین بار اختصاص داده شده 4K Ultra HD سرگرمی کانال در تابستان 2018 – باکره تلویزیون Ultra HD. ما واقعا خوشحال است که آنها یک بار دیگر به ما تبدیل شده به ارائه با کیفیت خدمات و استحکام مورد نیاز و همچنین چرخش سریع راه اندازی.”

Globecast ارائه Cinergy مبتنی بر تبریز انتقال دهنده در لندن تسهیلات همراه با برنامه ریزی 24 ساعته نظارت و فیبر خدمات تحویل. آن را نیز ارائه تضمین انطباق برای کانال.

به ‘حرکت’ کانال توضیح داده شده است توسط Virgin Media به عنوان یک “ترک خوردگی کانال جدید این برنامه شامل جلسات رهبری طلای المپیک medallists از جمله دیلی تامپسون و برخی از تناسب اندام بازی را با بهترین کارشناسان آن بوده است هرگز آسان تر یا نه!”. این شامل کلاس های یوگا به چالش کشیدن تناسب اندام تمرینات و همچنین خانواده پسند PE جلسات.

Bayliss افزود: “ما کار کرده اند به تنگ زمانبندی با این راه اندازی با استفاده از همه ما تبریز انتقال دهنده تجربه و تخصص. ما ارائه باکره رسانه ها با طیف وسیعی از تبریز انتقال دهنده گزینه های که از آن تیم انتخاب گزینه مورد نظر. یک موضوع که ما تا به حال برای غلبه بر بود و تکمیل این پروژه در حالی که پیوستن به Covid محل کار محدودیت یک وضعیت است که مورد نیاز همه سال ما را از تجربه و تخصص برای غلبه بر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>