مجازی ساعت خوشحال است که در اینجا برای شما

برای بزرگنمایی کلیک کنید Virtual Happy Hour kicks off at 4 p.m. every Thursday. - WE ARE LIVE!

  • ما زندگی می کنند!
  • مجازی مبارک دقیقه آغاز و در ساعت 4 بعد از ظهر هر پنجشنبه.

شما در حال نوشیدن نیست و به تنهایی در زیرزمین/حمام/گنجه. شما با داشتن یک مجازی یک ساعت یک مبارک.

تا زمانی که “طبیعی” ما را از شنیدن خیلی در مورد ضربات در همه ما فقط به دنبال راه هایی برای تقلا کردن از طریق روزانه هرج و مرج است. کریس Denman که میزبان سنت لوئیس-بر اساس پادکست ما زندگی می کنند!, شد لگد زدن در اطراف ایده های یک زن و شوهر از هفته پیش با مت Longueville از STL Barkeep به مرور زمان گردباد از سلامت و بحران اقتصادی فراگیر در سراسر جهان است.

در ابتدا Longueville که کسب و کار و استخدام در خارج bartenders برای احزاب و حوادث قرار بود به Denman را نشان می دهد به ترکیب چند کوکتل. اما این ایده به سرعت به آنها منجر به سلب طرح به صورت مجازی یک ساعت یک مبارک در واقع یک آنلاین انواع نشان می دهد که طول می کشد محل در ساعت 4 بعد از ظهر هر پنجشنبه.

همراه با “قرنطینه کوکتل” تظاهرات نشان می دهد برجسته ملی, کمدین و نوازندگان از جمله سابق Houdmouth کیبورد کتی san francisco agent و کمدین Iann Bagg شده است که به طور منظم در جیمی کیمل کمدی باشگاه نشان می دهد و Jessimae Peluso که بسیاری از متوقف می شود شامل MTV را دختر کد. سنت Louisan پت گییا است در هر نشان می دهد به کمک این نوشیدنی است.

“این ترکیب چیزهای که من دوست دارم انجام با سلام شاید برخی از مردم وجود دارد به دنبال سرگرمی در برخی از فوق العاده عجیب و غریب بار” Denman می گوید.

حدود 10 ، 000 نفر را در تنظیم شده برای اولین بار دو را نشان می دهد. این بعد از ظهر را پخش شامل مهمان کمدین میا جکسون و نوازنده دانیل Womack خواننده گرجستان بر اساس گروه راک Futurebirds. استاد بلندر دیوید Whitmer و اندی Mansinne از MGP رها خواهد شد در واقع به شما یاد می دهد همه شما نیاز به دانستن در مورد چاودار.

شما می توانید لحن در نوشیدن و یا هیچ نوشیدنی در 4 بعد از ظهر از طریق ما زندگی می کنند! Facebook صفحه. گذشته نشان می دهد آرشیو شده وجود دارد و همچنین به دلیل آن را ساعت 11 صبح در جایی.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>