آموزش مجازی و آموزش ماسک و بهداشتی: آنچه ما می دانیم درباره Knox County Schools’ بازگشایی

Knox County مدارس اعلام کرده است طرح خود را برای بازگشایی مدارس در پاییز امسال از جمله در فرد و کلاس مجازی گزینه های.

خانواده قادر خواهد بود برای انتخاب بهترین مناسب برای دانش آموز خود.

تغییرات عمده در حال آمدن به ساختمان مدرسه به عنوان شروع کلاس تا دوباره در طول بیماری همه گیر از جمله دما چک زمانی که دانش آموزان می رسند و محدود به افرادی که مجاز است در مدارس.

بسیاری از جزئیات هنوز نهایی شود و این برنامه هنوز هم می تواند تغییر قبل از شروع مدرسه در Aug. 17, سرپرست باب توماس گفت: شنبه شب.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد بازگشایی طرح است.

آموزش مجازی یک گزینه است

سال تحصیلی را در اوت. 17 با کلاس های حضوری. اگر دانش آموزان احساس نمی راحت بازگشت برای ترم پاییز آنها می توانید ثبت نام در آموزش مجازی برنامه.

این برنامه شامل آموزش گروه جلسات و کار مستقل با 6.5 ساعت در روز در مدرسه. دانشجویان را به استفاده از کامپیوتر خود را از خانه به تعامل با معلمان از طریق مایکروسافت تیم های جلسات و همچنین انجام پروژه های خود را از طریق بوم. دانشجویی حضور و غیاب گرفته خواهد شد روزانه.

همه Knox County دانش آموزان داده خواهد شد و یک Chromebook یا دستگاه های دیگر برای 2020-21 سال تحصیلی.

چگونه می توانم را انتخاب کنید آموزش مجازی?

پدر و مادر و سرپرستان باید به سرعت تصمیم می گیرید که گزینه آنها می خواهند — مهلت ثبت نام در آموزش مجازی برنامه ماه ژوئیه 22.

دانش آموزانی که ثبت نام در آموزش مجازی کامل ترم پاییز تقریبا اما می توانند به مدارس در زمان تعیین شده برای دولت مورد نیاز ارزیابی. دانش آموزان مجاز به شرکت در فعالیت های فوق برنامه مانند راهپیمایی گروه و یا ورزشی. برای انتخاب مجازی, آموزش ثبت نام از طریق Aspen پورتال.

اگر شما برنامه ای برای فرستادن فرزند خود را به مدرسه در فرد وجود دارد هیچ اقدام در این زمان مورد نیاز.

ماسک و متوسط بررسی خواهد شد اتفاق می افتد در مدارس

اگر یک کودک در حال تحصیل در کلاس های حضوری وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در ساختمان مدرسه.

همه کارکنان و دانش آموزان انتظار می رود به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله ممکن نیست مگر اینکه یک وضعیت پزشکی آنها را مانع از قادر بودن به انجام این کار. این منطقه را فراهم خواهد کرد ماسک برای دانش آموزانی که نیاز به یک.

دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک اگر آنها سوار یک اتوبوس. هنگامی که آنها وارد مدرسه متوسط چک را قبل از دانش آموز می تواند وارد ساختمان می باشد.

بازدید کنندگان به ساختمان مدرسه محدود خواهد شد

بازدید کنندگان باید یک قرار ملاقات پوشیدن ماسک جسمی فاصله و تصویب یک دما را بررسی کنید. خانواده نمی تواند اسکورت فرزند خود را در داخل ساختمان مدرسه در مدرسه افت کردن و یا انتخاب کنید تا.

به طور کامل آموزشهای مجازی است که امکان

این منطقه را ” نظارت و حضور و غیاب کارکنان, نرخ, معلم جایگزین پر نرخ و سلامت وزارت اطلاعات برای تعیین اگر مدارس نیاز به تغییر در آموزش از راه دور.

در موارد تست مثبت آن است که ممکن است برای یک مدرسه به صورت کاملا مجازی در حالی که مدرسه دیگری در منطقه است که عامل با افزایش اقدامات ایمنی در فرد است.

چه اتفاقی می افتد اگر کسی تست مثبت برای COVID-19?

اگر یک دانشجو یا عضو هیات تست مثبت برای COVID-19 شهرستان در بخش بهداشت و درمان اطلاع داده خواهد شد. قرارداد ردیابی را با منطقه و وزارت بهداشت و درمان به اطلاع خانواده ها و کارکنان از طریق تلفن و ایمیل.

Knox County Schools خواهد شد تصمیم گیری در مورد بسته شدن مدارس بر اساس راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان. اگر مدرسه می بندد دانش آموزان را به آموزش مجازی.

اگر یک دانش آموز به قرنطینه با توجه به COVID-19 قرار گرفتن در معرض آنها نیز حرکت به آموزش مجازی.

اگر یک مدرسه یک خوشه شیوع آنها ممکن است حرکت را به طور کامل آموزش مجازي در حالی که مدارس دیگر در منطقه باز بماند.

من در معرض خطر کارمند. چه گزینه های من هستند ؟

منطقه گفت: کارکنان که نگران COVID-19 خطرات می تواند یک ترم بدون حقوق مرخصی اداری. یک کارمند ممکن است قادر به دریافت امکانات رفاهی مناسب با استفاده از یک فرایند ویژه ای است که شامل یک پزشک ارزیابی. در این منطقه یک پرسش و پاسخ سند برای کارکنان در وب سایت خود را.

سرپرست باب توماس یکشنبه گفت که او می داند برخی از معلمان خواهد شد که نگرانی و او می خواهم آنها را به بازگشت پس از ترم اگر آنها احساس راحت است.

مونیکا Kast آموزش عالی را پوشش می دهد. شما می توانید به او برسد در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast.

ایزابل Lohman را پوشش می دهد به مسائل فرزندان و K-12 آموزش و پرورش است. شما می توانید به او برسد در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @isalohgo.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>