آموزش مجازی گزینه می تواند روز برف بیشتر نادر

یک روز برفی به معنی یک روز از مدرسه مناسب است ؟

نه لزوما.

Knox County مدارس استفاده کرده است همه از آن 10 آب و هوای نامساعد روز تأخیر انداختن مدرسه دو هفته از آن اصلی Aug. 7 تاریخ شروع. اما این منطقه می توانید با استفاده از آموزش مجازی در روز برف و تبدیل در سرویس روز قبل از نیاز به گسترش این مدرسه در سال است.

آن را نیز ممکن است که دولت می تواند آن را تغییر قوانین و یا اعطای منطقه چشم پوشی.

آخرین سال تحصیلی در این منطقه استفاده می شود سه روز برای بیماری چهار روز برای جاری شدن سیل و یک روز به عنوان یک اقدام احتیاطی برای COVID-19 در مجموع از هشت روز.

“پس از رخصتی بهار ما با استفاده از باقی مانده دو روز به عنوان دستور توسط دولت قبل از ما قادر به استفاده از معافیت روز” منطقه سخنگوی جاش Flory گفت: در یک ایمیل.

Knox County مدارس بسته در ماه مارس به دلیل COVID-19.

این منطقه استفاده می شود و هفت روز طول 2018-2019 سال تحصیلی.

سرپرست باب توماس گفت: منطقه طرح به هر دانش آموز یک دستگاه به معنی وجود دارد بیشتر فرصت های یادگیری.

“با داشتن Chromebooks و 1:1 وجود دارد یک فرصت وجود دارد که به ما کمی انعطاف پذیری بیشتر و به ادامه آموزش حتی زمانی که ساختمان در حال بسته” توماس گفت: در جولای 15 جلسه هیئت مدیره مدرسه.

“اگر آنها بسته به دلیل آب و هوای نامساعد و یا بیماری پس ما باید از این فرصت فراهم است که مردمی که برق بدیهی است که به قدرت دستگاه خود را” توماس گفت.

هنگامی که توماس اعلام کرد Aug. 24 شروع به او گفت: وقت اضافی کمک خواهد کرد که کارکنان ایجاد دانشجویی برنامه و توزیع Chromebooks به هر دانش آموز.

اگر از مدارس آموزش مجازی در یک روز که به طور معمول خواهد بود روز برف, منطقه را به این روز است.

نیز وجود دارد دو در-سرویس روز در بهار است که می تواند تبدیل به مدرسه به طور منظم روز district سخنگوی Carly Harrington گفت.

که نیاز دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش تصویب چون آن روز به طور معمول تصور می شود استفاده می شود برای توسعه حرفه ای با توجه به Knox County انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور تانیا کت.

اما کت گفت: توسعه حرفه ای روز می تواند نگاه های مختلف این مدرسه سال به خوبی و تمرکز در حال حاضر در حال ایجاد یک محیط امن برای همه در اوت. 24.

البته ممکن است که همه دانش آموزان در یادگیری خواهد بود و عملا در برخی از نقطه این مدرسه در سال است. این منطقه را بازگشایی طرح شامل یک “قرمز” منطقه این بدان معناست که همه دانش آموزان می شود یادگیری عملا و معلمان می تواند کار از خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>