مجازی نیویورک تلویزیون هفته: Locast را Goodfriend: “ما به احتمال بسیار زیاد به پیروزی در دادگاه’


Locast بنیانگذار و رئیس David Goodfriend گفت: او در حال حاضر “بسیار خوشبین” است که پخش سیگنال جریان پلت فرم نمی خواهد به پایین در دادگاه همان راه Aereo را هشت سال پیش.

“ما به احتمال بسیار زیاد برای غالب ما در دادگاه مورد” سابق FCC مشاور حقوقی و ظرف شبکه وکیل گفت: طی مجازی بعدی تلویزیون اجلاس keynote یک رویداد تولید شده توسط بعدی تلویزیون‘s شرکت مادر آینده به عنوان بخشی از مجازی نیویورک تلویزیون هفته بهار.

Goodfriend به طور خاص اشاره کرد این خبر در اواخر ماه مارس بین المللی حقوق دیجیتال غیر انتفاعی Electronic Frontier Foundation (EFF) که این امر پیوستن به حقوقی نیروهای با Locast برای مبارزه با کپی رایت کت و شلوار در برابر جریان خدمات توسط Disney, Fox, Comcast و ViacomCBS رسانه های دو شرکت بزرگ پخش چهار شبکه.

مرتبط با: Locast: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد جریان پلت فرم برخی از آنها خواستار ‘Aereo 2’

Locast است که در حال حاضر در خدمت بالا 10 ایالات متحده تعیین شده بازاریابی مناطق (DMAs) و رسیدن به 40% از آمریکا تلویزیون خانه ارائه “رایگان” جریان محلی پخش ایستگاه با چه Goodfriend خواستار “NPR”مدل—خدمات درخواست به طور منظم در 15 دقیقه مشاهده فواصل که کاربران را داوطلبانه 5 دلار ماهانه کمک های مالی.

Goodfriend مشخص نیست چقدر در این راه از کمک های داوطلبانه Locast دریافت کرده است به تاریخ. اما او گفت که این سهم شده اند کافی به اندازه کافی برای حفظ این سرویس است.

Goodfriend مورد استفاده خود را کلیدی برای یک بار دیگر چکش صفحه اصلی Locast ماموریت—برای ارائه یک سرویس است که در حال حاضر ضروری تر از همیشه در گیر ارائه حیاتی پخش اطلاعات به شهروندان که یا نمی تواند دریافت بیش از حد هوا پخش سیگنال و یا نمی توانیم به آنها را دریافت خواهید کرد با توجه به افزایش هزینه های پرداخت خدمات تلویزیون.

با همه گیر او گفت: “ناگهان Locast گرفته شده است نیاز است که حتی عمیق تر از زمانی که ما آغاز شده است.”

خدمات جریان است که محلی over-the-air سیگنال و جریان آنها بیش از اینترنت باز زده شده است در دادگاه. مهمترین کارآفرین چت Kanojia را Aereo بود محو شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2012.

در طول keynote Goodfriend زمان برای توضیح آنچه که او احساس می کند که Locast کلیدی افتراق بالا حقوقی زمین—آن را به یک غیر انتفاعی با جای پای محکم در یک carveout ایجاد شده توسط کنگره در سال 1976 قانون کپی رایت.

“ما با قرار دادن انگیزه کسب سود بالاتر از همه چیز” Goodfriend گفت. “ما با قرار دادن انگیزه کسب سود بالا در بهداشت و درمان ما قرار داده ایم که انگیزه کسب سود بالا در سرگرمی و رسانه ها. و آن از دست رفت.”

Goodfriend ذکر شده در نامه ای به او گفت که او به تازگی از یک کاربر که توصیف Locast به عنوان ضروری به تاسیسات حیاتی, پخش, تلویزیون, خدمات, نویسنده نمی تواند در غیر این صورت استطاعت. نامه ای متصل شد و به $5 سهم.

“هنگامی که دادگاه ما را می شنود و آن را می شنود آن را به طور مستقیم از مردم آمریکا, من با اعتماد به نفس ما در حال رفتن را به نفع خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>