مجازی نیویورک تلویزیون هفته: TiVo جریان 4K تنظیم می رسند “در چند هفته آینده’


TiVo رئیس درآمد افسر مت Milne گفت: این شرکت مصرف کننده جدید-درجه جریان دستگاه با استفاده از ویدئو جریان 4K باید آمار بازار در “چند هفته آینده.”

صحبت کردن در طول سخنرانیها در جلسه سهشنبه طی مجازی بعدی تلویزیون نشست بخشی از آینده رسانه مجازی نیویورک تلویزیون هفته بهار Milne گفت TiVo توسعه دهندگان محصول کار کرده اند در خانه در میان همه گیر برای دریافت تلویزیون اندروید مبتنی بر OTT دستگاه آماده برای بازار است.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در CES در ماه ژانویه که در آن با استفاده از ویدئو معرفی به $70 دانگل و با موفقیت ایجاد وزوز برای این شرکت تبلیغ یک مارس تاریخ انتشار برای TiVo جریان 4K.

“آن عهد به تمام تیم ما است که ما توانسته ایم انجام لازم تست محصول و محصول با کیفیت بالا ما می توانید راه اندازی به بازار” Milne گفت.

مرتبط با: TiVo جریان 4K: زمانی که بزرگ CES وزوز محصول در نهایت می رسد ؟

این ویدئو 4K جریان دسترسی به تمام برنامه های موجود در فروشگاه Google Play از طریق تلویزیون اندروید. چه خواهد شد آن را متفاوت از دیگر OTT دستگاه Milne گفت: توانایی خود را به شیر TiVo قابل ملاحظه جستجو و کشف منابع است.

“ما در حال سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون دلار در یک سال در یک سطح بنیادی برای کمک به مردم با کشف” او گفت:. “این یک محصول ساخته شده برای جریان جنگ. آن را ساخته شده به ارمغان می آورد که محتوا با هم.”

کاربران از جریان, خدمات, Milne گفت: صرف به طور متوسط 11 دقیقه جستجو میان—همچنین به طور میانگین هفت SVOD, AVOD و دیگر OTT برنامه نویسی منابع برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و یا خبر و یا رویداد ورزشی.

این ویدئو 4K جریان خواهد شد و به کاربران اجازه می دهد برنامه های خود را از طریق سنتی “Gemstar شبکه” Milne گفت. اما آن را نیز ارائه جداگانه UI بر اساس TiVo اختصاصی جستجو و کشف رابط.

TiVo, او گفت:, را تبدیل به یک “شخص ثالث بی طرف” با SVOD و AVOD سیستم عامل در دسترس به نوبه خود به صورت ناشناس نظارت بر استفاده از برنامه از طریق استفاده از ویدئو.

با استفاده از ویدئو نیست و کاملا بی طرف—آن را به تازگی راه اندازی خود را AVOD پلت فرم با استفاده از ویدئو به علاوه. Milne نمی گویند که آیا یا نه TiVo به علاوه هر نوع وضعیت اولویت در شرایط از آنچه که جستجو و کشف نتایج جستجو کاربران ممکن است در TiVo جریان 4K.

“ما این را به عنوان یک merchandizer فرصت” Milne گفت. “چگونه ما اتصال مصرف کننده به محتوا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>