ویروس نگرانی را A+E را در صف مقابل مجازی

آژانس شنیدن در مورد آینده برنامه نویسی آنلاین

A+E Networks تبدیل شده است و آخرین شرکت در کسب و کار تلویزیون به تغییر چشمگیر ارائه طرح به دلیل نگرانی بیش از Coronavirus.

به جای داشتن رسانه خریداران شرکت در یک رویداد زنده در مارس 25, A+E گفت: آن را به یک سری از سخنرانی های مجازی است که انجام خواهد شد در یک آژانس-توسط آژانس بر اساس.

“سلامت ایمنی و رفاه مشتریان و همکاران و صنعت ما اولویت ما است. A+E Networks است که با تکیه به فرهنگ ما از انعطاف پذیری – یکی از کسب و کار اجباری به کار در جهان امروز و قطعا یک ضرورت تأکید در حال حاضر ما محیط زیست” گفت: پل Buccieri گروه رئیس جمهور در A+E Networks.

مرتبط با: SXSW لغو میان Coronavirus نگرانی

“ما نیروی فروش به نظر می رسد به جلو به آوردن یک+E شبکه های مجازی در صف مقابل ارائه به طور مستقیم به مشتریان خود را در یک راه جدید است. ما در حال آماده به نمایش گذاشتن نمونه کارها ما را از بالا انجام مگا مارک گذاشتن درپوش برخی از موفقیت های شگفت انگیز ما در سال گذشته بررسی آینده را نشان می دهد ما در حال هیجان زده در مورد معرفی ما باور نکردنی فهرستی از استعداد و ترسیم برنامه های ما برای سال 2021 در سراسر A&E, تاریخ و طول عمر” او گفت:.

Buccieri اشاره کرد که در صف مقابل ارائه است فقط بخشی از برنامه نویس, آگهی فروش تلاش می رود که در 52 هفته سال.

زودتر فاکس نیوز و Comcast را ازادی حرکت و جنبش واحد لغو شد برنامه ریزی شده در صف مقابل حوادث است.

بزرگ پخش از شبکه سخنرانیها را در محل ممکن است. شده اند وجود دارد هیچ تغییری اعلام کرد به کسانی که حوادث در این نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>