Vizrt گروه اهرم مبتنی بر IP تطبیقی و نرم افزار-تعریف داستان سرایی بصری برای حمایت از مشتریان و همکاران در طول زمان به چالش کشیدن


این Vizrt گروه شرکت مادر Vizrt NewTek و NDI® برندها امروز اعلام کرد راه اندازی VizrTV (www.vizr.tv) و NewTekTV (www.newtek.tv). این دو “دیجیتال-اولین” ارتباطات سیستم عامل طراحی شده برای ارائه محصول کلیدی آگاهی و نوآوری و حمایت از پیام ها برای کمک به مشتریان و شرکای بهتر انطباق با بازار در حال تغییر محیط. جدید کانال های آنلاین عملیاتی خواهد شد برای CABSAT در دبی و ناب 2020 در لاس وگاس و در دسترس خواهد بود برای بینندگان در سراسر جهان که ممکن است در فرد شرکت با توجه به COVID-19.

CABSAT شرکت کنندگان را پیدا خواهد کرد Vizrt در غرفه C3-10 از 31 مارس تا 2 آوریل. در NAB 2020, شرکت کنندگان می توانند با مراجعه Vizrt در غرفه #SL4516 NewTek در غرفه #SL4511 و NDI در غرفه #SL4711 از 19 تا 22 آوریل است.

Vizrt گروه در سطح جهانی کوچک شرکت است که در عمل به صورت محلی. دیجیتال جدید-برای اولین بار سیستم عامل را قادر خواهد ساخت گروه سه برندها برای برقراری ارتباط خود را کلید نوآوری در محصول messages با استفاده از قدرت و انعطاف پذیری مبتنی بر IP-نرم افزار-تعریف داستان سرایی بصری (#SDVS) بر مبنای جهانی.

برای نمایشگاه ها, این گروه خواهد بود و ورزش های محلی آن تیم از Vizrt NewTek و NDI خواهد شد که آماده استقبال از هر یک از مشتریان در حضور, به بحث در مورد چگونه نرم افزار-تعریف داستان سرایی بصری ابزار و راه حل می تواند کمک به آنها خود را افزایش محتوای زنده قابلیت تولید.

“مشتریان ما نقش حیاتی در حفظ مخاطبان خود را آگاهانه در طول این پویا و به سرعت در حال تغییر بار گفت:” مایکل Hallén مدیر عامل شرکت Vizrt ، “از آنجا که ما پیشرو صنعت با تطبیقی و نرم افزار-تعریف داستان سرایی بصری محصولات ما منحصر به فرد قرار به استفاده از VizrTV و NewTekTV برای رساندن پیام ما با استفاده از خود ما ابزار بسیار مناسب برای یک صفحه نمایش است که مناسب برای مشتریان است.”

Vizrt گروه اصلی نگرانی برای سلامت مردم آن بود که آنها مشتریان, همکاران, همکاران و یا خانواده است. چنین Vizrt گروه به طور فعال نظارت محلی و سازمان بهداشت جهانی توصیه و دستورالعمل و این را به دقت دنبال کرد. به عنوان بهداشت عمومی وضعیت همچنان به توسعه Vizrt گروه متعهد به حمایت از مشتریان و شرکای آنها در انطباق و مبتنی بر IP-نرم افزار-تعریف داستان سرایی بصری اصلی ما این است پلت فرم های ارتباطی. این پشتیبانی خواهد شد به صورت محلی متمرکز نمایشگاه و نمایشگاه مشارکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>