صدای SEC: روی جلد برخی از سر و صدا در, استخدام, در حالی که NCAA باعث می شود اخبار

ورزش جهان است که هنوز هم در مکث به عنوان یک ماه جدید آغاز می شود.

اما گفتگو در مورد از سرگیری بازی های در حال انجام و استخدام همچنان به رخ می دهد — حتی اگر آن را به نظر می رسد کمی متفاوت از معمول است.

در اینجا چیزی است که به عنوان خوانده شده, و می دانم که آخر این هفته:

می خواهید بیشتر SEC خبر ؟ اشتراک صدای ثانیه های ایالات متحده آمریکا امروز شبکه SEC عضویت در خبرنامه اخبار از کالج ایستگاه به گینسویل

سه چیز به عنوان خوانده شده

است تنسی فوتبال ؟ این جلد به حال باور نکردنی, استخدام هفته فرود پنج تعهدات در چهار روز و بز به شماره 3 جذب کلاس در کشور است. مسافت شامل دو پنج ستاره تعهدات دو چهار ستاره و برتر JUCO در حال اجرا در کشور است. این Tennessean را Gentry استس در زمان نگاهی به استخدام در اجرا و چه معنی می تواند برای صحنه های در حال حرکت رو به جلو است.

هنگامی که با لباس ورزشی سر ؟ NCAA مشترک برخی از عوامل آن را وزن آن را به عنوان مجموعه تاریخ برای کالج ورزشی را از سر گرفت. NCAA منتشر شد نیاز روز جمعه. ایالات متحده آمریکا امروز شبکه را دن Wolken مشخص شده برخی از این طرح است.

نحوه رسیدگی به جبران خسارت ؟ NCAA تایید توصیه های جمعه که می تواند در ورزشکاران کسب درآمد از تاییدیه. امکان مدیریت ورزشکار جبران می کند Ole Miss مربی لین Kiffin مضطرب است. “این مرا می ترساند بسیاری,” او گفت: شیپور لجر در روز پنج شنبه.

دو چیز را به تماشای

واقعی زنده رویداد های ورزشی. ESPN در حال تبدیل به ESPN 8: Ocho دوباره و این قسط برنامه شامل یک جهان زندگی می کنند ثبت deadlift رویداد. تلاش از Thor Bjornsson آغاز برنامه ساعت 11 صبح CT شنبه.

یک روز پر از SEC سافت بال و بیس بال. SEC شبکه در حال اجرا است یک روز کامل سافت بال و بیس بال پوشش آغاز و در ساعت 11 صبح CT شنبه. این برنامه شامل یک re-هوا از بازی 3 2015 کالج زنان جهان سری بین فلوریدا و میشیگان در 6 p. m. CT و دوباره هوا از بازی 2 2010 College World Series بین UCLA و کارولینای جنوبی است.

یکی از کلمات

استخدام رسما رفته مجازی. چه اتفاقی می افتد در طول یک مجازی استخدام ببینید ؟ Five-star basketball چشم انداز کندی چندلر گرفته مجازی بازديد با Ole Miss و کنتاکی. سه ستاره Alden Applewhite نیز در با بررسی اوله از دست ندهید. هر دو گفته ممفیس تجاری درخواست Jason Munz در مورد تجربه.

صدای ثانیه است که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های هفتگی عضویت در خبرنامه وارد شده توسط نیکول ساودرا و نیک خاکستری است. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>