تنسی پر کردن آن 2020 استخدام در کلاس با یک زن و شوهر از مهم ارسال شده در روز چهارشنبه. روی جلد اضافه شده چهار ستاره گیرنده گسترده ملاکی وایدمن و سه ستاره ورزشکار دی Beckwith.

تنسی استخدام در کلاس رتبه 10 در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت بالاترین رتبه بندی پس از تنسی 2015 کلاس چهارم شد.

در اینجا پنج takeaways از مربی جرمی Pruitt سوم کلاس امضای, که ویژگی های 23 بازیکن است.

تنسی در نهایت فرود آمد بالا کارفرمایی. در حال حاضر می توانید آن را توسعه ؟

یکی از ضربه در Pruitt اول استخدام دو کلاس بود که ناتوانی در به امضای چهار یا پنج ستاره کارفرمایی. که می توان انتظار داشت در طول چند فصل به فصل در یک مربیگری تصدی. سال از legwork رفتن به استخدام بالا quarterbacks. اما آن را تا به حال به اولویت شماره 1 برای تنسی به زمین کارفرمایی آینده در این کلاس. این جلد را با امضای چهار ستاره چشم انداز هریسون بیلی از ماریتا گرجستان است.

بیلی است که امتیاز به عنوان سوم-بهترین نرم افزار-سبک کارفرمایی در سال 2020 در 247Sports کامپوزیت. تنسی و آلاباما تنها SEC مدارس به امضای کارفرمایی رتبه در سه طرفدار سبک یا دو تهدید کارفرمایی رتبه بندی.

در حال حاضر چالش این است که برای توسعه بیلی که باید عامل به شدت به شروع و پشتیبان و کارفرمایی مسابقات به عنوان اوایل enrollee. حمله هماهنگ کننده جیم Chaney جامد سابقه تدریس خصوصی quarterbacks. او می تواند حالا با بیلی.

این جلد رونق در تنسی

یک زمان وجود دارد که Pruitt نمی سر و صدا در مورد قفل کردن مرزها.

“من فکر نمی کنم این مسائل هنگامی که شما بیرون رفتن وجود دارد و بازی در هر ورزشی – که در آن از آنها گفت:” قبل از فصل اول خود را به عنوان تنسی مربی. “شما می خواهید برای جذب بهترین بازیکنان است.”

او به نظر می رسد که تغییر لحن خود را پس از تنسی امضا 10 در دولت چشم انداز در این کلاس – ترین signees از درون مرز از سال 2014 زمانی که بوچ جونز امضا 10 در دولت بازیکنان.

شش نفر از دولت بالا 10 چشم انداز امضا شده با تنسی از جمله ایمنی Keshawn لارنس و دفاعی در مقابله با عمری توماس رتبه Nos. 1 و 2 در دولت است.

از آنجا-ترک در حال اجرا پشت مربی دیوید جانسون بود UT آس همکاران در ممفیس که تولید پنج جلد signees. Pruitt دیگر نیاز به دستیار به حرکت ادامه دارد.

کلی دبیرستان استعداد در تنسی در حال افزایش بوده است به طوری که جلد باید همچنان به خود دولت است.

تنسی خطاب نیاز

هر مربی در کشور می گوید: در امضای بعد که کارکنان خود را خطاب به برخی نیازهای با امضای کلاس. در تنسی, Pruitt می توانید آن را می گویند به صورت مستقیم.

اضافه کردن یک کارفرمایی? بررسی کنید.

این جلد همچنین نیاز به اضافه کردن استعداد در داخل linebackers و بنابراین با امضای چهار ستاره ممفیس چشم انداز Bryson Eason و Martavius فرانسه. حتی بهتر خواهد بود اگر چهار ستاره ورزشکار لن’Neth وایتهد که می خواهد به بازی در حال اجرا پشت در نهایت بادها در داخل linebacker یک موقعیت که در آن او ارائه می دهد بیشتر صعود کند.

این جلد نیز به خوبی در گیرنده گسترده ای که در آن آنها نیاز به پر کردن یک تخلیه موقعیت. همراه با وایدمن و Beckwith آنها امضا چهار ستاره رسیور Jalin هایت و جیمی کالوی در ماه دسامبر و افزود: فارغ التحصیل انتقال Velus جونز جونیور

تطبیق پذیری تجدید نظر به جرمی Pruitt

Pruitt از تلاش بازیکنان در موقعیت های مختلف و از او امضا چند کاره ورزشکاران در این کلاس.

وایتهد می توانید بازی هر دو طرف توپ. Beckwith می تواند کسب جرقه بزند در هر موقعیت تهاجمی دیگر از خط. جیمی تعطیلات شروع خواهد شد به عنوان دو تهدید کارفرمایی بلکه جذاب است به عنوان یک گیرنده گسترده. توماس باید در پیدا کردن این دو در خط دفاعی اما او همچنین می تواند با استعداد offensive lineman.

داشتن بسیاری از همه کاره بازیکنان کمک می کند کاغذ بیش از برخی از فهرستی از کمبود.

هیچ وضوح در Zachary Evans

استخدام پنج ستاره در حال اجرا پشت Zachary Evans همچنان باقیست. او امضا شده با گرجستان در ماه دسامبر منتشر کردم از ملی نامه ای از قصد و بازدید تنسی و می سی سی پی در ماه ژانویه است.

ایوانز اعلام نشده است برای یک مدرسه در امضای ملی روز و استخدام است که به احتمال زیاد برای ادامه به زمانی که او می تواند خود را نهایی و رسمی مراجعه کنید.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de