جلد گیر برتر تاریخ و کالج در حال اجرا پشت Tiyon ایوانز به استخدام نگه دارید نورد

یکی دیگر از تنسی فوتبال تعهد است.

تاریخ و کالج در حال اجرا پشت Tiyon Evans متعهد به جلد او اعلام کرد در توییتر در روز پنج شنبه. 247Sports’ No. 1 تاریخ و کالج در حال اجرا به عقب 2021 کلاس چهارم تعهد این هفته است.

“پس از گفتگو با مادر و برادران من و دوست دختر من, من تصمیم گرفتم که تنسی بهترین جا برای من است و برخی از فرصت های بزرگ,” ایوانز نوشت. “من می خواهم بگویم با تشکر از شما برای همه مربیان که در استخدام من همیشه می خوام با تشکر از من سر مربی و مربی تیم برای قرار دادن ایمان خود و بی امان تلاش من است. همچنین من فقط می خوام با تشکر از مرد بالاتر برای پاسخ به نماز من و باز چشم من به بزرگتر تصاویر.

“با این حال گفت: من بسیار هیجان زده هستم به می گویند که من رسما متعهد به دانشگاه تنسی است.”

5-پا-9, 225 پوند ایوانز کری, کارولینای جنوبی, بومی است. او بازی در هاچینسون کالج در کانزاس است.

ایوانز برداشت تنسی اور ارائه می دهد از مریلند ایالتی اوکلاهما و کارولینای جنوبی, در میان دیگران. او دارای شماره 2 کاربر کالج, چشم انداز بدون در نظر گرفتن موقعیت توسط 247Sports Comp

ایوانز با عجله 61 بار برای 538 متری و نه touchdowns در سال 2019. او سوم در حال اجرا پشت در کلاس پیوستن به Jaylen رایت و الیاس Howard.

تنسی استخدام شده است زمزمه هفته با Evans پیوستن به یک گروه سه نفره از بازیکنان نخبه را UT کلاس به 14 عضو دارد.

پنج ستاره دفاعی پایان دیلن بروکس از Handley دبیرستان در آلاباما متعهد یکشنبه.

چهار ستاره دفاعی پشت کمر Wilcoxson از IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا متعهد دوشنبه. چهار ستاره گیرنده گسترده جولیان نیکسون از رزول (گرجستان) صدمین متعهد شنبه.

این جلد نیز در میان مورد علاقه های شما به زمین پنج ستاره linebacker ترنس لوئیس در روز پنج شنبه.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>