پیاده روی در COVID-19 تست برنامه از تغییرات تقاضا بالا می تواند منجر به دیگر خطوط در Knox County

این Knox County Health Department تجدید نظر خود را پیاده روی تا تست برنامه پیش از چهارم جولای آخر هفته.

پیاده روی تا تست در دسترس است روزانه از طریق پنج شنبه, جولای 2 از ساعت 8 صبح-2 بعد از ظهر در بخش اصلی دفتر 140 Dameron خیابان.

وزارت بهداشت مقامات توصیه می کنند که خطوط می تواند یک ساعت طولانی با توجه به تقاضای بالا. از آنها بخواهید که همه مردم در آینده برای تست یک ماسک برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.

با توجه به حجم بالای تست های Knox County وزارت بهداشت می گوید انتظار می رود نتایج برگردانده می شود بین 5 تا 7 روز است. این یک کندتر زمان چرخش از دیده ماه گذشته است و بخشی از دلیل که چرا KCHD به روز شده تست ظرفیت معیار به قرمز است.

KCHD مدیر دکتر مارتا Buchanan اعلام کرد که بیش از 100 مورد جدید شده بود شناسایی بیش از آخر هفته از جمله روز شنبه در Knox County است. اما گفت که این اطلاعات ناقص بود به علت خاموش شدن غیر منتظره در ملی الکترونیکی بیماری های نظارت بر سیستم های پایگاه داده.

“از آنجا که این (shutdown) تعداد محدودی از COVID-19 موارد وارد شد بیش از روز گذشته یا بیشتر. این ممکن است کمک به کاهش, مورد تعداد, جمعه, با, بیشتر, موارد, آینده, امروز,” دکتر گفت: Buchanan در روز دوشنبه.

ملی الکترونیکی بیماری های سیستم نظارت استفاده می شود در سراسر کشور برای پیگیری بیماری و سقوط بیش از آخر هفته. تنسی وزارت بهداشت گفت که این به دلیل حجم بالا از تست آزمایشگاهی گزارش COVID-19 و بیماری های دیگر. دولت در بخش بهداشت و درمان می گوید این نبود محلی برای تنسی اما آیا نتیجه در یک پرونده از نتایج آزمایشگاهی که نیاز به وارد شده به سیستم.

به دلیل این اشتباهات تنسی وزارت بهداشت نیست به روز رسانی ایالت COVID-19 فقره در روز یکشنبه.

“این را نیز تحت تاثیر قرار ما شهری در بخش بهداشت و درمان همکاران و اطلاعات خود را به روز رسانی فردا” نوشت: این گروه در بیانیه ای در خاموش کردن.

به دلیل بالا جدید مورد شمارش و مداوم جامعه گسترش دکتر Buchanan توصیه Knox County ساکنان به دقت و توجه و انجام بهترین خود را به ماندن جسمی دور و پوشیدن ماسک زمانی که در گروه های در طول تعطیلات آخر هفته.

“ما می دانیم که مردم بیمار از شنیدن ما صحبت در مورد این اقدامات, اما آنها همچنان بهترین راه برای محافظت از خودتان را” دکتر گفت: Buchanan.

“هر کجا که شما هستند قوانین ویروس تغییر ندهید.” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>