می خواهید یک COVID-19 گریز است ؟ Biltmore اتحاد اجتماعی فاصله سرگرم کننده برای تمام کودکان و نوجوانان شامل

ایمن ماندن ندارد به معنی ماندن صفحه اصلی تمام تابستان. نگهداری و مستغلات در اشویل است محل مناسبی برای فرار اجتماعی در حالی که فاصله این ماه ژوئیه.

8,000 هکتار و مستغلات است که کمتر از دو ساعت از ناکسویل و آن را بزرگ daylong گریز با فعالیت برای تمام خانواده است.

مهمانان باید برنامه ریزی به صرف بین شش تا هشت ساعت در املاک و کاوش در سه تعیین نقاط پیک نیک, جدید, نمایشگاه و به طور کامل نمایاندن باغ با توجه به biltmore.com.

راه های بسیاری برای کاوش محوطه

اگر چه آن را هزینه برای ورود به زمینه شما می توانید با انتخاب فعالیت های جلوتر از زمان و برنامه ریزی برای یک پیک نیک.

خارج از مواد غذایی و نوشیدنی مجاز در ساحل باس تالاب در کنار تالاب و در سراشیب چمن در مقابل دیانا, مجسمه. فضا ممکن است محدود به دلیل خصوصی حوادث پس از بررسی با خدمات مهمان برای توصیه.

مهمان مجاز به درب عقب اتومبیل یا آوردن چادر, کوره, کمپینگ و صندلی, جداول بزرگ کولر یا الکل در Biltmore اموال.

پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی در حال باز کردن در سراسر زمین. دوچرخه در دسترس هستند برای اجاره, اما آوردن دوچرخه خود را یکی دیگر از راه برای صرفه جویی در.

اگر شما برخی از پول اضافی برای خرج کردن در کشتی سوار در خود هدایت کایاک سفر رفتن اسب سواری و یا برای شلیک به اهداف در ورزشی رس ،

همه چیز در مورد نمایشگاه

کلاسیک نمایشگاه در حال بازگشت با نمایشگاه جدید ساخت اولین خود را در این فصل تابستان است.

نگهداری باغ راه آهن در شاخ تپه ایجاد کرد. مدل قطار نمایشگاه ویژگی های لکوموتیو و راه آهن ماشین است که سوار را از طریق کپی از کشور شناخته شده ترین قطار انبار ساخته شده از گیاهان است.

برو داخل Biltmore خانه و سرد کردن در “Downton Abbey” نمایشگاه بر اساس کرولی خانواده از مجموعه تلویزیونی محبوب. مجموعه ای از مدل های منحصر به فرد فیلم از نشان می دهد و بیش از 50 رسمی لباس پوشیده شده توسط اعضای بازیگران بر روی صفحه نمایش هستند.

دسترسی به “Downton Abbey” نمایشگاه گنجانده شده است با به طور منظم در طول روز پذیرش.

یک لیست کامل از فعالیت ها و قیمت گذاری های موجود در املاک و وب سایت.

برنامه ریزی سفر خود را

بخش های مختلف از اموال مختلف ساعت. اتمام Biltmore وب سایت برای یک لیست کامل از رادیو فردا.

اساسی ترین بلیط شامل تعریف پارکینگ و دسترسی به بسیاری از اموال از طریق سپتامبر. 7. این شامل خانه و باغ “Downton Abbey” نمایشگاه و شاخ تپه ایجاد کرد & Winery.

پذیرش برای کودکان سنین 10 تا 16 است $32 در حالی که کودکان 9 و جوان در رایگان. بلیط بزرگسال شروع در $64.

هزینه های اضافی ممکن است به اتهام اگر شما اضافه کردن تجربیات برای سفر خود را.

گروه دارندگان بلیط و سالانه دارندگان پاس باید پرداخت برای ورود به “Downton Abbey” نمایشگاه. بلیط برای بزرگسالان پاس دارندگان $20 در حالی که کودکان در سنین 10 to16 دلار 10.

کودکان 9 و جوانتر ممکن است وارد نمایشگاه با یک پاس دارنده به صورت رایگان.

تمام بلیط های آنلاین در دسترس هستند.

جدید کروناویروس دستورالعمل

Biltmore اضافه کرده است قوانین جدید برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. مهمانان باید خرید بلیط جلوتر از زمان برای اطمینان از املاک و نه رسیدن به ظرفیت.

کارت های اعتباری و کارت های بدهی و Biltmore کارت های هدیه هستند تنها فرم پذیرفته شده از پرداخت در ثبت نام برای محدود کردن تماس.

هر کس نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش داخل خانه به جز در کودکان کمتر از 2. پوشش صورت در حال تشویق در مناطق که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>