می خواهید ورزش رای امداد ؟ نه خیلی سریع


به عنوان COVID-19 همه گیر است مجبور عملا هر ورزش حرفه ای لیگ برتر به حالت تعلیق در فصل خود مصرف کنندگان شروع به سر و صدا برای نوعی از رای امداد برای کانال های ورزشی است که در ادامه به آنها اتهام هستند اما عدم ارائه خود را با ارزش ترین محصول: بازی زندگی می کنند.

اما در حالی که صنایع دیگر مانند بیمه خودرو در حال دادن تخفیف به مصرف کنندگان — GEICO گفت: آن را به حدود 2.5 میلیارد دلار اعتبار به مشتریان از آنجا که آنها در حال رانندگی کمتر — انتظار نیست که نوع یک ثروت باد آورده به کابل صورتحساب. در عوض برخی از صاحب نظران صنعت گفت: عدم بازی ممکن است در نتیجه یک انفجار از جریان فرصت برای بازی زمانی که بازی از سر گرفته است.

اپراتورهای کابلی در سراسر کشور ثابت در گفتگو با کانال های ورزشی و همه می گویند که آنها خواهد بازگشت هر گونه صرفه جویی آنها را مدیریت فشار به خارج از شبکه به مشتریان. با برخی از کانال های مانند ESPN FS1 و ورزشی منطقه ای شبکه های جذب مشترک ماهانه هزینه ها در حدود 5 تا 10 دلار در محدوده است که به نظر می رسد در حال حاضر قابل توجهی برای مشتریان.

“هر گونه تخفیف مشخص خواهد شد یک بار NBA, NHL و MLB اعلام اقدامات خود را برای فصول از جمله تعدادی از بازی های که برگزار خواهد شد و البته ما و شما از آن تخفیف و یا تنظیمات دیگر همراه به مشتریان” Comcast در بیانیه ای گفت.

دومین اپراتور کابل در کشور منشور ارتباطات گفت که در حالی که این وضعیت هنوز هم زودرس آن است که “نظارت بر وضعیت نزدیک است.”

Cox Communications با اشاره به بی سابقه ای برابر و گفت که “در گفتگو با ورزش ارائه دهندگان محتوا در چگونه آنها را رسیدگی به این وضعیت خود را بر اساس توافق با ورزش لیگ. در حال حاضر شبکه هنوز شارژ ما قیمت کامل برای این برنامه. هنگامی که ما می دانیم چه لیگ و شبکه تصمیم گرفته اند ما را قرار داده و یک طرح به جای آن که بیشتر به نفع ما مشتریان است.”

ESPN همچنین نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنچه از آن به نام “وضعیت بی سابقه ای.”

“ما باید روابط خود را با لیگ ما همکاران و اعتماد به نفس ما می توانید آدرس تمام مسائل سازنده رفتن به جلو” ESPN در بیانیه ای گفت. “ما تمرکز فوری بر همگان ایمنی و رفاه است.”

اما برای کسانی که آشنا با ورزش حقوق معاملات به نظر می رسد بعید است که هر گونه پول برگردانده خواهد شد. اسپورت ترین حقوق معاملات لولا در تعداد معینی از بازی ها تحویل داده شود و در بیشتر قسمت ها, لیگ است که حداقل بخشی از خود را به طور منظم فصل به احتمال زیاد راضی است. و حتی اگر یک لیگ نتواند برای دیدار با کسانی که تعهدات بسیاری از ناظران بر این باورند که شبکه ها و توزیع کنندگان خواهد پرداخت کامل حمل و نقل در یک نمایش از حسن نیت.

“وجود دارد قراردادی ویژگی های است که شما باید برای دیدار و وجود روابط است که شما می خواهید برای حفظ” گفت: LHB ورزش, سرگرمی و رسانه ای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لی Berke. “اطراف همه از آن است که این فقط یک کاملا وحشتناک وضعیت و همه مشتاق است که در این مرحله از بازی را امتحان کنید به حمایت از یکدیگر است.”

در محقق کاگان یک واحد از S&P در بازار جهانی, هوش, ورزش, کسب و کار تحلیلگر آدم Gajo به توافق رسیدند.

“آن همه شروع می شود با قرارداد و شرایط است که آنها باید توافق” Gajo گفت. “در همان زمان شبکه نیاز به تلاش و کار و دوستانه در این دوران سخت با توزیع کنندگان. چشم انداز رسانه بود خیلی فرار قبل از COVID-19. سخت بودن در این زمان تنها می تواند به صدمه زدن به آنها در دراز مدت است.”

Berke اضافه شده است که بسیاری از حقوق معاملات شامل فورس ماژور بند که این بیماری همه گیر کوروناویروس مطمئنا برآورده و شبکه ها و توزیع کنندگان در حال تلاش برای پیدا کردن راه های مختلف به آدرس کمبود بازی. ESPN برای مثال هوا خواهد H. O. R. S. E. مسابقات با NBA و WNBA بازیکنان ابتدا در مارس 12. و در حالی که تنظیمات مالی نیز خواهد بود بر روی میز او را نمی بینم یا شبکه های توزیع با استفاده از این وضعیت برای یک استراحت کوتاه مدت در نرخ.

“وجود دارد فرمول ریاضی است که می گوید:” من قرار است به شما ارائه با X و من در واقع به شما ارائه با Y, بنابراین من می خواهم به نگاهی به تفاوت و درخواست آن را به financials,'” Berke گفت. “شما نمی خواهید برای انجام این کار در چنین doctrinaire راه اگر خود را به طور کلی هدف این است که برای حفظ رابطه بلند مدت شما واقعا نیاز است.”

و ورزش نیست و تنها بخش های سرگرمی است که از دست دادن محتوا از COVID-19. تولید عملا در هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم شده است تعطیل رهبری برخی از صاحب نظران برای پیش بینی وجود دارد که نمی خواهد سقوط برتر فصل برای اسکریپت را نشان می دهد. ورزش یک راه آسان برای پر کردن آن نقاط است.

“این کاملا ممکن است که در پاییز این سال منتهی به بهار سال آینده اکثر شبکه های پخش ممکن است تبدیل به بالفعل ورزشی شبکه” Berke گفت. “در بسیاری از نیت و قصد در همه طرف برای رسیدگی به مسائل مالی و کمبود [در حالی که] در همان زمان ساخت و رشد ارتباط و ارائه طیف وسیعی از خدمات و فرصت ها را همه کل به دلیل برنامه نویسی در حال رفتن به در تقاضای قابل توجهی در زمانی که همه چیز را ری استارت.”

دیگران گفت که کمتر به تماشای کانال های ورزشی می تواند تبدیل به مهم تر به عنوان بازی رزومه و مکان به هوا آنها را کمیاب می شود.

“شما ممکن است پیدا کردن که ESPN 2 می شود meatiest شبکه وجود دارد خارج وجود دارد” گفت: یکی توزیع های اجرایی که پرسید هیچ توان نام برد.

Berke اضافه شده است که گسترش جریان ممکن است تبدیل به یک ضرورت و بسته به زمانی که بازی از سر گرفته است. به طور بالقوه عمده سه ورزش لیگ name NBA — خواهد شد در تلاش برای فشار به عنوان بسیاری از بازی ها و آف که ممکن است در رقابت با NFL (پیش فصل شروع می شود در ماه اوت), مختلف, کالج, ورزش, کنتاکی دربی موکول به سپتامبر. 5 فرانسه باز شروع در سپتامبر. 20 و تحصیلات تکمیلی در دوره کارشناسی ارشد مسابقات احتمالا ابتدا در نوامبر. 9. وجود دارد ممکن است به اندازه کافی کانال فضا برای نشان دادن همه آنها را.

“شما در حال رفتن به برنامه ریزی آموزش wrecks آینده پایین جاده که همه از این ورزش دست انداز جاده را به یک دیگر” Berke گفت. “وجود دارد تنها تا آنجا خطی ظرفیت. آن را فقط به کارشناسی ارشد و NFL. وجود دارد تمام انواع میانی وقایع است که به عنوان خوبی. شما در حال رفتن به پیدا کردن چیزهایی که ظاهر در جریان خدماتی که در حال رفتن به قابل توجه است. به عنوان بخشی از معاملات که زده برای دیدار با هر کمبود در حال نهایی شدن برخی از, که به افزایش دیجیتال فرصت برای این ورزش است.”

Berke اضافه شده است که او می بیند گسترش دیجیتال ارائه به فراتر رفتن از این سال است.

“بخشی است برای رفتن به پرداختن به مسئله کوتاه مدت از کجا این بازی بروید اما بخش دیگر این است که در دراز مدت مسئله شتاب چیزی است که در حال حاضر در حال وقوع است که این حرکت به دیجیتال,” او گفت:.

در حالی که ورزش معتادان ممکن است بالا رفتن از دیوار بدون آن شده است کمتر از یک ماه پس از NBA گفت: در روز 12 مارس آنها را به حالت تعلیق درآورد فصل خود را به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

که در آن نقطه, NBA و NHL شد و عملا با انجام خود را به طور منظم فصل است. NBA فصل به طور منظم به طور رسمی پایان در 15 آوریل پس از آن تا به حال حدود 19 بازی-روز های باقی مانده در حالی که NHL که با پایان آن فصل به طور منظم در مارس 5, تا به حال حدود 14 بازی-روز مونده به بازی. با توجه به چند نفر آشنا با ورزش, حقوق قراردادهای منصفانه است که فرض کنیم که هر دو لیگ انجام داده اند کسانی که تعهدات قراردادی و اگر پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته در ماه مه یا ژوئن کسانی لیگ می تواند در پایان فصل خود را و شروع برگشتی یا فقط حرکت به سمت راست حذفی برنامه پس از یک دوره کوتاه از نمایشگاه بازی به بازیکنان در نوسان از چیزهایی.

بازی بیس بال, حداقل برای لحظه ای است که در پرت. MLB برنامه ریزی شده بود به آغاز آن فصل به طور منظم در مارس 26, اما آن متوقف شده است به طور نامحدود. در ضمن لیگ به بررسی گزینه های متعددی-از جمله برگزاری همه بازی ها منهای تماشاگران در آریزونا است که در حدود 10 ballparks در داخل شعاع 50 مایل تخمین کمک خواهد کرد که شامل هر گونه ممکن است ویروسی قرار گرفتن در معرض — اما هنوز می آیند تا با یک برنامه ریزی. در حالی که برخی از بازیکنان اعتراض به مجازی قرنطینه در صحرا برای چهار یا پنج ماه — و برخی از صاحب نظران به نام برای فشرده 32-بازی فصل — برای شبکه ها و لیگ, کلید وارد شدن به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

بیس بال است که تا کنون طولانی ترین فصل از عمده ورزش حرفه ای لیگ — 162 بازی. و لیگ است برخورد با توقف کار قبل از. این 1994-95 بازیکنان اعتصاب منجر به فصل می شود در ماه اوت پس از 144 بازی با هیچ برگشتی یا سری جهانی که در آن سال. با توجه به گزارش ها در آن زمان این اعتصاب منجر به ABC و NBC از دست دادن حدود 595 میلیون دلار درآمد حاصل از تبلیغات و منجر به سقوط خود را با همکاری MLB بیس بال در شبکه.

در سال 1981 بازیکنان راه می رفت در مه 29, اما بازگشت به بازی در اوت. 9 پس از حل و فصل رسیده بود در تاریخ 31 ژوئیه. دو ماه توقف کار منجر به تقسیم نجومی فرمت است که تا به حال بررسی مخلوط. تخمین زده می شد در آن زمان که حدود 146 میلیون دلار از دست داده بود در حقوق بازیکن, بلیط, فروش, پخش, درآمد و امتیازی درآمد.

اما کسانی که بسیار زمان های مختلف. وجود دارد تقریبا هیچ منطقه ای شبکه های ورزشی در سال 1981 و شبکه های پخش هنوز تحت سلطه ورزشی حقوق.

یکی از ورزش های اجرایی که خواسته نمی شود نام برد و گفت: نوسانات این ویروس به شمار یک خطر بزرگ برای لیگ و اضافه کرد که اگر بازی بودند به سر بیش از حد به زودی و پس از چند سال پایین جاده یک بازیکن با تشخیص داده شد COVID-19 آنها خواهد بود را به یک مربع.

“این امر می تواند حتی بدتر از آن-شما می خواهم به بازگشت به منفی یک مربع” اجرایی گفت: به این دلیل که لیگ را تعطیل برای دو یا سه هفته عمیق تمیز کردن هر ورزشگاه و سپس شروع به یک مینی-آموزش بهار دوباره.

ژاپن یک مثال کامل از این ترس. ژاپنی بیس بال مقامات تنظیم یک برنامه تهاجمی برای بازگشت به طور منظم بازی آوریل 24, در عین حال, برگزاری نمایشگاه بازی بدون تماشاگر. اما در مارس 26, سه بازیکن از Hanshin ببر آزمایش مثبت برای COVID-19. در حال حاضر در لیگ گفت: آن را نمی خواهد شروع فصل به طور منظم تا اواسط ماه مه در اولین.

که همان اجرایی اضافه شده که 100 یا 120-بازی فصل ممکن است در خدمت هدف از انجام تعهدات قراردادی و حفظ یکپارچگی این بازی است. اما مانند هر چیز دیگری در COVID-19 عصر است که در سمت چپ بالا به تغییر و تفسیر است. در این میان توزیع کنندگان و برنامه نویسان و بازیکنان را برای جستجوی بهترین راه برای نگه داشتن کسب و کار خود زمزمه و مردم خود را امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>