اکثر موسیقی کشور شنوندگان می خواهید بازی برابر برای زنان هنرمندان در رادیو و تلویزیون بر اساس یک نظرسنجی جدید با هدف کم ارزش کردن دیرینه صنعت باور است که طرفداران ترجیح می دهند امواج رادیو و تلویزیون تحت سلطه مردان است.

نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه و به سفارش نشویل مبتنی بر شبکه تلویزیونی CMT یافت 84% از کشور شنوندگان رادیو معتقدند که زنان باید برای دریافت اعتبار به عنوان مردان و 7 از 10 شنوندگان می خواهید بیشتر هنرمندان زن در موسیقی کشور است.

نتایج مطالعه ادامه گفت: 72 درصد از شنوندگان بر این باورند که آنها شنیدن آهنگ بیشتر توسط مردان نسبت به زنان در کشور های رادیویی و 28 درصد خواهد گوش دادن به بیشتر کشور های رادیویی اگر زنان به بهتر نشان داده و در مقابل 11 درصد بود که گوش دادن کمتر است. شخص ثالث پژوهش رسانه شرکت کلمن بینش انجام این نظر سنجی رای گیری 1,000 شنوندگان سن 25-54 و در سراسر شمال امریکا است.

این نظرسنجی می آید به عنوان CMT می پیوندد برابری طرفداران و یک تعداد انگشت شماری از ایستگاه های در نظر گرفتن مراحل را برای مبارزه با جنسيت اختلاف که گرفته شده اقامت در کشور موسیقی امواج رادیو و تلویزیون. یک مطالعه جداگانه منتشر شده توسط دانشگاه اتاوا استاد کمکی جادا واتسون از طریق SongData پروژه تحقیقاتی گفت: زنان اشغال شده حدود 10 درصد از کشور های رادیویی پخش می چرخد در سال 2019.

CMT و واتسون منتشر شد هر مطالعه جلوتر از کشور, رادیو, سمینار سالانه نشویل کنفرانس شامل پانل و سخنرانی از پیشرو صنعت ارقام است. CRS می گیرد دوشنبه از طریق جمعه در Omni نشویل ،

“(ما می خواستیم به) برطرف کردن این افسانه ها که می آیند از مردم گفت: “زنان نمی خواهید به شنیدن در زنان است. رتبه بندی خود را به پایین اگر شما بازی زنان است. شما نمی توانید بازی دو زن بازگشت به عقب است.’ چیزهایی که بدیهی است که درست نیست و هرگز ثابت شده است” گفت: Leslie فرهم معاون رئیس جمهور از موسیقی استراتژی برای CMT. “و ما می خواستیم برای رفتن به طور مستقیم به طرفداران ثابت کند که اشتباه است.

“و وای این کشور شنوندگان رادیو در واقع واقعا می خواهید به شنیدن بیشتر هنرمندان زن.”

این ویاکام متعلق به شبکه راه اندازی یک “بازی برابر” مبارزات انتخاباتی ماه گذشته ارتکاب به 50/50 مرد-زن موزیک ویدیو پخش در شبکه خود را. همزمان CMT میزبان رادیو کودی آلن دنبال کت و شلوار حمایت برابر چرخش به حدود 7 میلیون ماهانه شنوندگان.

“آن سر رسیده” آلن گفت. “من فقط هیجان زده است که ما می تواند گام و ایجاد یک بیانیه بدیهی است اما همچنین نشان می دهد که این می تواند انجام شود. که شما می توانید مقدار مساوی از زنان در رادیو و تلویزیون و این می تواند صدا بزرگ است.”

iHeart رسانه رادیو و کنگلومرا است که در عمل نشویل کشور ایستگاه بزرگ 98 میان بیش از 850 ایستگاه در سراسر فرمت های مختلف می گوید: شرکت رهبری شده است “حامیان قوی زنان در کشور شده اند و در مواظب برای آهنگ از زنان برای یک مدت زمان طولانی است.”

“ما همچنان به جهان برتر و بازی بازدید توسط هنرمندان کشور در ایستگاه های ما و حمایت از بالا و آمدن هنرمندان زن ما در آستانه برنامه که در آن ما را انتخاب کنید یک هنرمند به ویژگی در تمام کشور ایستگاه در همان زمان گفت:” میله فیلیپس, معاون اجرایی رئیس جمهور از کشور, برنامه نویسی استراتژی در iHeart.

و برخی در رادیو توافق می کنید که آن را در گذشته به دلیل برای برنامه نویسان به حرکت فراتر از نانوشته جنسیتی در قوانین. Michael Levine, ایستگاه مدیر و مدیر برنامه به صورت مستقل متعلق به کشور 105 در لس آنجلس گفت که او را درک نمی کند که در آن gatekeepers پیدا کردن “زنان نمی خواهید به شنیدن در زنان” data (او کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق در کشور مرد و زن در چرخش درجه; ایستگاه اتفاقا مشتعل یک گفتگوی گرم بر حضور زنان در ماه گذشته زمانی که یک ویرایشگر انواع توییتی یک شوخی در مورد شنوایی بازگشت به عقب زن آهنگ ها در یک درایو).

“این کاملا دیوانه است که در سال 2020 این است که حتی بحث برانگیز” گفت: Levine که مدیریت یک ایستگاه با 60% زن شنوندگان. “که بازی هنرمندان زن بازگشت به عقب و یا برجسته هنرمندان زن مضر خواهد بود.”

CRS برنامه به آدرس مداوم اختلاف پنج شنبه با یک 90 دقیقه پنل شامل صداهای از برچسب مدیریت رادیو و جریان.

“یکی از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد این است که ما نیاز به نگه داشتن صحبت کردن در مورد آن گفت:” RJ کورتیس CRS مدیر اجرایی. “کار ما این است که برای کمک به تجزیه و تحلیل وضعیت, را به گفتگو برای صنعت و آنها را به آن را کشف کردن.”

بیشتر: زنان اختصاص 10 درصد از کشور های رادیویی پخش در 2019, گزارش جدید می گوید

زنان زنان شنوایی

در سال 2015 رادیو مشاور کیت هیل گفت: “اگر شما می خواهید برای ایجاد رتبه بندی در کشور رادیو را زنان است.” تپه نسبت به گوجه فرنگی در موسیقی کشور سالاد قالبی که در آن او توضیح داد که مردان به عنوان کاهو.

ایمن می گویند پانسمان آمار فن. قسمت دوبله شد: “گوجه فرنگی-دروازه.”

طرفداران برابری راه اندازی طرح و منتشر شد, مطالعات, اما, تجاری, کشور, امواج رادیو و تلویزیون همچنان تحت سلطه مرد آهنگ.

به عنوان مثال: واتسون مطالعه گفت که از سال 2010 تا سال 2019 Jason Aldean, دریافت, ترین کشور های رادیویی می چرخد از هر هنرمند حدود 4.2 میلیون — تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از Carrie Underwood بالا با 2.2 میلیون چرخد. در مجموع سه — Underwood, میراندا لمبرت و Kelsea Ballerini — دریافت بیش از یک میلیون چرخش در زمان دوره است.

ترین نقطه به “گوجه فرنگی-دروازه” به عنوان راه اندازی یک بحث عمومی در اغلب توصیف “اسطوره” است که زنان نمی خواهید به شنیدن زنان در کشور های رادیویی و یا زنان می تواند نمی تواند به پشت بر روی قالب (هر دو ایده تا قبل هیل نظرات به گفته برخی از). اما CMT-کلمن نظرسنجی گزارش می دهد که 53 درصد از پاسخ دهندگان ندارد جنسیتی اولویت در کشور رادیو 34 درصد ترجیح می دهند مردان و 13 درصد زنان ترجیح می دهند.

ماندن در ضرب و شتم با موسیقی اخبار و همه چیز برای انجام در نشویل با انتخاب عضویت در خبرنامه.

شصت درصد از زنان پاسخ داده بدون اولویت به عنوان 45 درصد از مردان این نظرسنجی گفت.

“آنها گفت:,” بله, ما عاشق موسیقی ما عشق بزرگ آهنگ ها و ما دوست دارم به شنیدن بیشتر در زنان,’ ” فرهم گفت.

نه شنیدن در زنان بگویید تاثیرگذار, زن, داستان, در کشور رادیو? به عنوان یک کودک رو به رشد و ترانه سرا Kalie Shorr تصور نمی گم چرخش از مارتینا مک براید یا Dixie Chicks در ایستگاه FM در ایالت مین است.

“آنچه واقعا شکسته قلب من است فکر کردن در مورد که در آن من خواهد بود نه فقط به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک فرد اگر من در حال رشد بود در جهان در اواخر ’90s در اوایل 2000s که در آن زنان ساخته شده تا 10 درصد” Shorr گفت.

Shorr و تعداد بی شماری از زنان دیگر در موسیقی کشور همچنان به رسانه ها سوال در مورد جنس هنر نیست. او به طور مستقل منتشر شد اولین LP “کتاب باز” در سال گذشته — آزادی که فرود در نیویورک تایمز 10 تا از بهترین آلبوم های 2019 لیست.

اما Shorr گفت: او هنوز هم به طور منظم خواسته در مورد یک ترانه سرا است.

“من نمی توانم صبر کنید تا وقتی من می توانم یک مصاحبه هر گونه مصاحبه که در آن من فقط به آنها را بپرسید که چه چیزی آن را مانند به در موسیقی و نه آنچه آن را مانند به یک زن در موسیقی است. آن را که ساده” گفت: Shorr. “بازگشت به اینکه یک نوازنده و نداشتن من جنسیتی بودن تعریف کلمه است.”

صدمه زدن به یک فرمت

پس از CMT اعلام کرد برابر پخش در ماه ژانویه, کشور ایستگاه 92.9 گاو در Saskatoon, Saskatchewan, همچنین متعهد به ارائه یک 50/50 مرد و زن در چرخش است. مستقل ایستگاه “تا به حال شده است در تلاش برای انجام این کار” با پخش حدود پنج سال گفت: مدیر برنامه پت دوبوا.

در ماه نوامبر به ایستگاه وارد شده آن بهترین رتبه در هشت سال دوبوا گفت.

“از آن سخن گفت به ما” دوبوا گفت. “این یک فرصت برابر چیزی است.”

ایستگاه های مانند گاو و خالص کشور 99 در کینگستون انتاریو ارتکاب به بازی برابر می تواند منجر به یک تغییر در شنونده ، در CMT-کلمن نظرسنجی 34 درصد موافق به طور کلی میل نر صداها در موسیقی کشور بیش از صدای زن. چهل و نه درصد معتقدند که ایستگاه های رادیویی باید ترویج نر و ماده هنرمندان به همان اندازه.

مقایسه مرد و زن, هنرمندان, 60 درصد گفت: مردان می خوانم بیشتر از پاسخ دهندگان کشور مورد علاقه, آهنگ ها و 53 درصد گفت: مردان “متناسب با آنچه شما انتظار می رود از موسیقی کشور است.”

طرفداران می خواهید به شنیدن یک آهنگ دوره فرهم گفت. این نظرسنجی نشان دهنده شنوندگان واکنش به آنچه gatekeepers چرخش.

“شنوندگان نمی دانم آنچه را که آنها در حال از دست رفته اگر این هنرمندان و آهنگ نیست با توجه به قرار گرفتن در معرض مناسب و یا قرار گرفتن در معرض هر آنچه” فرهم گفت. “آموزش دادیم شنوندگان را به شنیدن صدای زن. این است که نه تنها صدمه زدن به معیشت اما از آن است که صدمه زدن به یک فرمت است که ساخته شده بود در trailblazers که تغییر پارادایم.”

بیشتر: CMT پاکستان به حمایت از زنان هنرمندان کشور با 50% پخش

آشنایی در موسیقی کشور

جنسيت اختلاف در موسیقی کشور می رود فراتر از رادیو پخش. هنرمندان زن همچنان به مبارزه برای نمایندگی در برچسب فهرست اسامی, موسیقی, جشنواره ها و عمده تورهای. اما موفقیت در موسیقی کشور رشد می کند و با آشنایی و بسیاری از آشنا شدن با هنرمندان جدید از طریق gatekeepers, فرهم گفت: از قبیل رادیو پخش و موسیقی فیلم.

و در دراز مدت آشنایی می تواند در ساخت میراث. این CMT-کلمن نظرسنجی گفت: 88 درصد از شنوندگان معتقدند زنان بازی بخش بزرگی در موسیقی کشور تاریخ است.

دوازده زنان از سال 2000 به دست آورده اند یک سرگرم کننده از سال نامزدی در CMA Awards در مقایسه با 86 مردان و دو مرد و زن در گروه واتسون مطالعه گفت.

“رادیو تصمیم می گیرد برای ضربه زدن یک دکمه بازی را فشار دهید و مردم به آن گوش” واتسون گفت. “این یک مسئولیت بزرگ برای به اشتراک گذاری و معرفی موسیقی های جدید به مخاطبان است. اگر رادیو در حال رفتن به گام تا ایجاد یک تغییر در شیوه های برنامه نویسی همه در حال رفتن به شروع به دنبال.”

اما “بازی برابر” کمپین نمی خواهند به یک نقطه انگشت در یک گوشه ای از کسب و کار موسیقی.

سرزنش رادیو خواهد بود “مانند سرزنش پیشخدمت برای بد غذا در یک رستوران” آلن گفت.

“امیدوارم (کمپین) باز می شود تا گوش ها و لیست های پخش و شاید ثبت شرکت ها به فکر می کنم متفاوت در مورد امضای یک زن هنرمند” آلن گفت. “شاید (باید) ترانه سرایان می خواهید برای ایجاد آهنگ هایی که زنان را می خوانم دوباره. آن را در سراسر هیئت مدیره.”

کورتیس مقایسه این موضوع به یک “25-کیک لایه ای.” فرمت نیست عمدا مسدود کردن زن هنرمندان از پخش.

“آنها به دنبال ضربه موسیقی” کورتیس گفت. “این اگنوستیک به آنها. آنها فقط می خواهم آهنگهای. این چیزی است که آنها دنبال آن هستید و آنها در حال تلاش برای پاسخ به آنچه که مخاطبان خود را می خواهد. برخی از آنها باید یک درک بهتر آنچه شنوندگان خود را می خواهید بیش از دیگران است.”

تغییر می تواند از “اجازه دادن به ایستگاه های محلی به انعطاف پذیری بیشتر به برجسته موسیقی است که شاید انعکاسی از خود را مخاطب محلی و کارگردانی را در یک سطح ملی” لوین گفت.

ماه گذشته iHeart قرار گرفتند دور از محلی DJ اخراج به نفع هوش مصنوعی است.

“این بسیار مهم است برای فرمت که موسیقی است نماینده مخاطبان آن است و نه لزوما مورد” لوین گفت.

و تغییر جزئی دیده می شود تا کنون در این سال است. این هفته Maren موریس ” تک “استخوان” شد اولین دو هفته No. 1 توسط یک زن هنرمند از سال 2012. Ballerini می پیوندد او در Mediabase top 20 به عنوان کشور تازه واردان Gabby بارت و اینگرید Andress.

“امید ما این است که با ما مبارزات انتخاباتی ما خواهد بود با درخواست همکار شرکت های همفکر و gatekeepers به ما بپیوندید و به نوعی از تعهد به حرکت سوزن” فرهم گفت. “فقط فکر می کنم در یک دنیای کامل, اگر هر کس را که ما می تواند حرکت سوزن … ما می تواند نگاه بسیار متفاوت نتایج در پایان سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im