می خواهید خود را بازی بازی ؟ نمره بالا دو خواهد ساخت یکی برای شما

چه کسی می گوید بازی های ویدئویی در حال اتلاف وقت است ؟ قطعا نه آنی کلارک و رابی Trosper که ساخته شده یک کسب و کار سودآور از سرگرمی آنها هر دو لذت بردن از.

او با استفاده از استعداد هنری و تخصص فنی خود را به دوستان قدیمی و شرکای کسب و کار ساخت و حفظ گذرگاه طاقدار بازی ها برای شرکت خود را نمره بالا است.

“ما برای ساخت آنها را به عنوان مردم به خرید آنها می گوید:” کلارک شرق ناکسویل ساکن و بومی شهر به دست آورده است که در رشته مجسمه سازی از دانشگاه تنسی است. “ما ساختمان آنها را فقط برای خودمان در حالی که خوب و آن را به رشد یک کسب و کار واقعی.” آنها به طور رسمی ثبت پس از 2017.

آنها ارائه سه نوع از بازی ها بازی: یک “کوکتل” شیشه بالا است که به همین شکل به عنوان یک ماشین شیطان پین بال دزد; جدول بالا و راست. خرید بازی تخته که باید انواع آنها سفارشی-طراحی و ساخت کابینت. آنها همچنین دیده بانی برای استفاده, کنترل, به, بازسازی, رنگ, تزئین و سفارشی. و به تازگی آنها بوده ام, خرید, پیر آنتن تلویزیون است که آنها را تغییر دهید برای HDMI صوتی/تصویری انطباق.

در حال حاضر به عنوان شما ممکن است انتظار فروش دستگاه های بزرگ – که آنها اغلب به فروش کابین شرکت های اجاره – در حال راه را به پایین. “مردم لازم نیست پول اضافی و کسب و کار است همه چیز در مورد اجاره چیز است. اما ما تعمیر کار بیش از حد. به نظر می رسد بسیاری مختلف – ماسک و دستکش. و من فقط در تلاش برای ایجاد مقدار زیادی از محتوا برای وب سایت و رسانه های اجتماعی. مشمع کف اتاق, چاپ, دکمه, coozies تی شرت.” کلارک سابق, معلم هنر, grins. “من نمی توانم کارها را ندارد.”

آنها در حال انجام بخشی خود را برای این بیماری همه گیر ، “در طول تمام این COVID-19 چیزهای ما شده ایم با استفاده از چاپگر 3-D را سپر قطعات از ماسک صورت و اهدای آنها. ما در بر داشت دو سازمان های مختلف که مورد نیاز آنها را بنابراین ما آنها را حمل ،

کلارک و Trosper ملاقات در موسیقی نشان می دهد – او در واقع با گروه خود را نیز به نام نمره بالا – شده اند و برای بیش از یک دهه. آنها هر دو ازدواج به افراد دیگر. و هر دو آنها شروع به کار مربوطه خود را در گاراژ. “هر زمان که او نیاز به هنر ما کار می کنند!”

به عنوان کسب و کار بزرگ و واقعی شد “چیز” دو تصمیم به اجاره یک انبار واقع در نیوپورت. “داشتن یک فضا از خود ما است که واقعا مفید است. و ما فقط کار واقعا خوبی با هم. آن را بسیار 50-50.”

کلارک می گوید علاقه خود را در بازی از زمانی آغاز شد که او با بازی مهاجمان فضایی و مبارزه کردن با یک کامپیوتر فلاپی دیسک به عنوان یک بچه. او در نهایت یک پلی استیشن اما “ما واقعا رشد با جدیدتر کنسول.” این دیگر یک مشکل است. “این راه من است که به عنوان یک فرد بالغ به بازی تمام بازی ها!”

بازدید نمره بالا در instagram.com/thehighscorearcadedreams و thehighscore.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>