وارنر هل می دهد برای گرفتن COVID-19 پول به فرفره کارگران


بسیاری از خلاق جامعه در حال انتظار برای آن کمک

ایالت و سناتور ” مارک وارنر (D-Va.) نگران است که هنوز هم وجود دارد سردرگمی و بالقوه تاخیر در گرفتن بیکاری چک به فرفره کارگران خود اشتغالی و پیمانکاران مستقل مانند بسیاری از کار در سرگرمی, کسب و کار است که او می خواهد به مطمئن شوید که نمی توانید از سمت چپ.

اتحادیه های کارگری به نمایندگی از هنرمندان در تلویزیون و فیلم و تئاتر و کنسرت و مکانهای دیگر به دنبال گنجاندن اعضای خود را در بسته کمک و کنگره تحویل داده است.

مرتبط با: نوازندگان گروه به دنبال تکه های عظیم Coronavirus بسته کمک

او گفت: دوشنبه (مه 3) که یک هفته پس از 2 تریلیون دلار COVID-19 کمک لایحه امضا شد و با وجود راهنمایی های جدید از وزارت کار ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای پیاده سازی دریافت پول برای آن دسته از کارگران و از آن می تواند هفته قبل برخی می تواند دسترسی به کمک های کنگره در نظر گرفته شده و آنها به شدت نیاز است.

“مراقبت عمل هدایت متحده به ایستادن یک برنامه جدید همه گیر کمک های بیکاری (PUA) برنامه به پرداخت مزایای کارگران که به طور معمول نمی تواند واجد شرایط برای کمک های بیکاری مثل فرفره کارگران و یا مترجمان آزاد” نوشت ها: نیروی کار, منشی, یوجین Scalia. “متاسفانه ما در حال حاضر شنیدن گزارش از بیکاری مقامات از سراسر کشور است که آن را به احتمال زیاد هفته به ایستادن یک برنامه جدید و پرداخت مزایا به این تازگی واجد شرایط کارگران است.”

وارنر می خواهد بخش به ساده PUA فرایند با از بین بردن “سنگین موانع قانونی”–یک عبارت بیشتر در ارتباط با جمهوری خواهان در زمان عادی–محدود کردن کارگر شرکت “نیاز متحده به پذیرش اسناد الکترونیکی” و “آنها اجازه می دهد انعطاف پذیری را در تعیین واجد شرایط بودن برای برنامه در یک مورد به مورد و بر اساس.”

او همچنین می خواهم برای دیدن “فن آوری های نوین برای اجرای برنامه”–وارنر سابق tech اجرایی–و اجازه می دهد متحده به پرداخت هفتگی مزایای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>