WarnerMedia نام Kilar مدیر عامل


Hulu بنیانگذار جایگزین Stankey که باقی می ماند AT&T اهسته بازمزمه ادا کردن

WarnerMedia گفت: آن را به نام سابق Hulu مدیر عامل و موسس Jason Kilar به عنوان رئیس جدید آن اجرایی جایگزین جان Stankey که باقی می ماند رئیس اجرایی از پدر و مادر AT&T.

AT&T تا به حال شده است به جستجو برای یک WarnerMedia مدیر عامل همیشه از ترویج Stankey به COO و موقعیت در ماه سپتامبر. Kilar بود در میان مدیران چند — از جمله سابق Hulu مدیر عامل سفت آزادتر و سابق والت دیزنی Co. اهسته بازمزمه ادا کردن تام Staggs — در نظر گرفته شده برای این کار با توجه به گزارش.

Kilar فرض را بر نقش جدید خود در مارس 1.

“جیسون پویا اجرایی با حق مجموعه ای از مهارت های منجر به WarnerMedia به آینده است. تجربه خود را در رسانه ها و سرگرمی مستقیم به مصرف کننده های ویدیویی و تبلیغات مناسب مناسب برای WarnerMedia و من هیجان زده به او منجر فصل بعد از WarnerMedia طبقه موفقیت” Stankey گفت: در آزادی مطبوعات. “تیم ما به رهبری باب” Greenblatt, ان Sarnoff Gerhard Zeiler و جف Zucker انجام داده است یک کار شگفت انگیز ایجاد علامت های تجاری ما به عنوان رهبران در قلب و ذهن مصرف کنندگان است. اضافه کردن جیسون به استعداد WarnerMedia خانواده به عنوان ما راه اندازی HBO حداکثر در ماه مه به ما می دهد حق تیم مدیریت استراتژیک به موقعیت پیشرو ما مجموعه ای از مارک های جهانی استعداد و کتابخانه غنی از مالکیت معنوی برای رشد در آینده.”

Kilar شد مدیر عامل شرکت Hulu از شروع آن در سال 2007 تا سال 2013. قبل از Hulu او خدمت در چندین موقعیت در آمازون از سال 1997 تا 2006 شامل SVP در سراسر جهان نرم افزار نرم افزار. Kilar همچنین از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت از جریان ویدئو سرویس کشتی از سال 2013 تا 2017.

“در همکاری با این تیم در سطح جهانی من خیلی هیجان زده برای این فرصت را به تکیه به آینده در WarnerMedia” گفت: Kilar در آزادی مطبوعات. “داستان خوب گفت: همواره اهمیت و آنها مهم و حتی بیشتر به چالش کشیدن در این زمان برای جهان است. از آن خواهد شد یک امتیاز به ابداع و ایجاد و خدمت با بسیاری از مردم با استعداد. مارس 1st, نمی توانم در اینجا به زودی به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>