WarnerMedia با Xandr رزین بیشتر در صف مقابل دارایی های

AT&T واحد آماده به پخش تقویم پراکنده معاملات

در آنچه به طور سنتی در صف مقابل فصل AT&T WarnerMedia گفت آماده است برای انجام کسب و کار در هر زمان که مشتریان آماده مذاکره است.

“ما متوجه ما می تواند تحت این شرایط بی سابقه ای گفت:” جو هوگان اجرایی معاونت فروش و بازاریابی در WarnerMedia. “و ما می توانیم یک مطلب جامع گفتگو با مشتریان نه تنها مورد زنده ماندن در این بی سابقه بار اما پر رونق است.”

WarnerMedia در این سال بیشتر برای ارائه به مشتریان. آن را جذب AT&T را Xandr واحد دادن آن افزایش تبلیغات پیشرفته قابلیت ها و کار از نزدیک با AT&T شرکت کسب و کار برای کمک به کسب و کار ارتباط با مشتریان و امکان استفاده از دستگاه تلفن همراه از 4G به 5G با استفاده از محتوای سفارشی.

هوگان گفت که WarnerMedia و Turner Broadcasting قبل از آن همیشه فروخته شده به مشتریان سه راه یا در پخش در صف مقابل که در آن آگهی زمان خریداری شده است در پیشبرد برای پخش سال در حال اجرا از طریق اکتبر سپتامبر, تقویم چشمگیر–ژانویه تا دسامبر–و یا پراکنده هنگامی که ad زمان خریداری هفته یا چند روز قبل از این پخش.

در این سال که مشخص نیست که آیا تبلیغ بیشتر خواهد بود آماده به تعهدات در طول معمول در صف مقابل بازه زمانی مذاکرات در ماه ژوئن برای بعد از پخش سال است. که یک مشکل نیست.

“در یک مطلب عادی سال ما تبلیغ از تغییر چشمگیر به پراکنده برخی از پراکنده به صف مقابل برخی از پخش به تقویم از تقویم برای پخش. بنابراین کسانی که تغییرات طبیعی است که ما هستید ما به برخورد با به هر حال” هوگان گفت. “ما اینجا هستیم برای هر مسیر با این نسخهها کار بهترین برای مشتری است.”

اما این یک سال نرمال تا حدودی به دلیل همه گیر و تا حدودی به دلیل مدیریت تغییرات در AT&T از سال گذشته در صف مقابل.

سال گذشته WarnerMedia سر از آگهی فروش دونا Speciale چپ و در ماه مارس Xandr مدیر عامل برایان کمتر استعفا داد. زمانی که Xandr ساخته شده بود بخشی از WarnerMedia در مارس ارشد درآمد افسر گرهارد Zeiler قرار داده شد مسئول همه AT&T تبلیغات فعالیت است. و جدید WarnerMedia مدیر عامل Jason Kilar قبلا با Hulu آغاز شده در این هفته است.

هوگان پیشرو این شرکت به بازار استراتژی است.

حتی قبل از Xandr بخشی از WarnerMedia دو واحد برنامه ریزی شد به یک متحد در صف مقابل در هفته آینده. این طرح نقش برآب شد با این بیماری همه گیر.

مرتبط با: Turner, Xandr تماس برنامه به صورت مجازی در صف مقابل

به جای WarnerMedia شده است ارسال هفتگی فیلم در مورد spotlighting رسانه مارک های مانند سی ان ان و TNT که در طول یک صف مقابل آن را نیز ارسال “راه حل همگام سازی” خبرنامه دو بار در هفته. این مواد همچنین در دسترس برای مشتریان در سایت آنلاین.

“این است که اطلاعاتی که رول را به عنوان ما آن را دریافت کنید و آن را نگه می دارد و همکاران ما تا به امروز در حالی که احترام خود را به تقویم” هوگان گفت. “ما در حال گرفتن بازخورد فوق العاده ای.”

حتی قبل از ترکیب با Xandr, WarnerMedia تا به حال بسیاری از دارایی برای پیگیری از شبکه های مانند TNT و سی ان ان و شبکه کارتون به دیجیتال خواص مانند Bleacher Report و مارک محتوای واحد مانند شجاع است.

هوگان اشاره می کند که WarnerMedia و Xandr کار کرده اند با هم پس از ماه اوت گذشته. در اوایل ماه مارس این WarnerMedia و Xandr فروش و بازاریابی تیم دو روز را صرف با هم همکاری و استراتژیسازی در مورد چگونه به بهترین خدمت به مشتریان است.

“ما در تراز وسط قرار دارد در یک روز به صورت روز,” او گفت:. “هنگامی که شما قرار داده است که نهاد تحت گرهارد است بدون درز برای ما در بازار با تمرکز بر قرار دادن مشتریان در مرکز و حل مشکلات است.”

Xandr می افزاید: به WarnerMedia نمونه کارها با تجزیه و تحلیل داده ها و بینش هوگان گفت. “Addressability قطعا در حال رفتن به بسیار مهم است. آن را می شود حتی بیشتر مهم است به عنوان مارک های نگاه به همان پیام در همه جا با توجه به بی سابقه ای در برابر ما هستید.”

WarnerMedia در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده Xandr فلسفه در اطراف بهبود تجربه مشاهده با داشتن کمتر بیشتر مربوط به تبلیغات و ایجاد وقفه در برنامه نویسی آن.

مانند دیگر برنامه نویسان WarnerMedia از دست رفته است ورزش به خصوص پلی آف NBA در این زمان از سال است. هوگان گفت: این شرکت کمک به مشتریان پیدا کردن راه های دیگر برای رسیدن به طرفداران ورزش.

مرتبط با: NewFront ارائه به استرس شتاب تغییر

“ما فوق العاده خوش شانس است که ما چنین غنی و عمیق کتابخانه از محتوا است که جذب همه نوع از بینندگان و ما با بینش و اطلاعات از Xandr ما می توانید ببینید که ورزش بینندگان هنوز هم وجود دارد,” او گفت:. “ما فقط باید برای رسیدن به آنها را از طریق یک سبک متفاوت است که ما در حال انجام به طور فعال.”

وجود دارد برخی از کسب و کار به طور معمول. “ما در حال حاضر به خوبی در حال انجام با ما سی ان ان همکاران در داخل و اطراف 2020 انتخابات و این کار همچنان ادامه دارد. است که متوقف شد حتی برای یک لحظه. ما همچنان به کار با شرکای خود در فرصت هایی که در دسترس خواهد بود با سی ان ان از بحث به سالن های شهر به کنوانسیون پوشش به انتخابات پوشش. ما به طور جدی در کار است که” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>