حکم: ساناز Boswell مادر دروغ در مورد دختر از دست رفته زمانی که برای اولین بار سوال

مگان “مگی” Boswell, مادر از دست رفته, Sullivan County کودک نو پا ساناز مای Boswell, دروغ به مقامات در مورد دخترش نگهداری زمانی که او اولین سوال با توجه به اسناد دادگاه.

Boswell, 18 بود arraigned صبح روز چهارشنبه به اتهام ساخت یک گزارش نادرست پس از ارائه یک سری از آنچه مقامات متناقض و متضاد ادعا می کند در این هفته از 15 ماه-پیر Blountville, تنسی, دختر گزارش شد گم شده است.

او همچنان در بازداشت و تحت $25,000 اوراق قرضه.

یک سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه همراه با یک تنسی اداره خدمات کودکان مورد کارگر شد برای اولین بار به ایجاد ارتباط با مگان Boswell در فوریه. 18 — روز قبل از کهربا هشدار صادر شد ،

مادر که ساناز تنها سرپرست قانونی در ابتدا ادعا کرد که این کودک با پدرش اتان پری با توجه به دستگیری و استشهاد.

وی در ادامه ادعا کرد که او قرار بود برای دیدار با پری روز بعد در پارکینگ یک فروشگاه مواد غذایی محلی را انتخاب کنید تا دختر.

محققان بعد مشخص پری مستقر در فورت پووک, لوئیزیانا در وظیفه فعال در ارتش و اصلا ساناز.

“در طول این تحقیقات مشخص شد که مگان Boswell ساخته شده نادرست بیانیه به اجرای قانون در پاسخ به یک مشروع درخواست اجرای قانون مربوط به مواد واقعیت در مورد جرم یا با قصد مانع اجرای قانون از محل ساناز Boswell” این حکم بازداشت متحده است.

مقامات صادر کهربا هشدار برای ساناز یک هفته پیش به درخواست عمومی برای کمک به پیدا کردن دختر گم شده. به عنوان چهارشنبه, شده است وجود دارد هیچ تایید رویت کودک به عنوان جستجو همچنان ادامه دارد.

هر دو دفتر تحقیقات فدرال و ایالت تنسی دفتر تحقیقات در حال کار با Sullivan County Sheriff را در مورد.

اخیرا مادر دختر گفت: یک خبرنگار در یک مصاحبه تلویزیونی با WJHL در شب دوشنبه که ساناز مادر بزرگ مادری آنجلا Boswell گرفته بود کودک را به یک اردوگاه در مندوتا ویرجینیا در شمال بریستول. او همچنین متهم به مقامات مصرف نشده خود را به طور جدی.

این Sullivan County Sheriff را به سرعت مقابله است که مقامات در حال حاضر به طور کامل مورد بررسی مندوتا ادعا می کنند و هیچ چیزی یافت نشد.

بیشتر: در میان تغییر و ادعا می کند از ساناز Boswell, مادر, مقامات عقب براند

مرتبط با: چه کسانی که در جستجوی هواپیمای, تنسی, کودک نو پا ساناز Boswell

پلیس را تشریح این دختر ناپدید شدن به عنوان یک مداخله گر مورد پر متناقض و گیج کننده اطلاعات است. اگر چه بسیاری از پرسش های اساسی بدون جواب باقی می ماند در اینجا این است که شکست همه چیز را ما می دانیم که در مورد ناپدید شدن.

ساناز 15-ماه-پیر دختر شده است شرح داده شده توسط پلیس به عنوان حدود 2 فوت قد و وزن 28 پوند است. او گذشته بود با پوشیدن یک tracksuit صورتی, صورتی و کفش تعظیم صورتی.

در حالی که اعلام ناپدید شدن او را TBI در ابتدا گفت: ساناز تا به حال دیده شده است و پس Dec. 26.

اما Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: در روز جمعه که آن را بیشتر احتمال دارد او گذشته بود توسط یک پرستار بچه در دسامبر. 10 یا Dec. 11.

ساناز بود نه گزارش از دست رفته تا فوریه. 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>