حکم: انسان را تهدید می کند کت راننده اتوبوس با جعبه برش زمانی که خواست به پوشیدن ماسک

یک مرد بی خانمان مواجه است به اتهام جنایت پس از گزارش کشیدن یک جعبه برش در ناکسویل منطقه حمل و نقل از راننده اتوبوس خواست که او را به پوشیدن ماسک صورت.

Michael E. o’donnell, 59, خشمگین شد و شروع به فریاد راننده هنگامی که او خواست او را به پوشیدن ماسک به عنوان او سوار یک کت, اتوبوس, خارج از, خارج شده, 7420 چپمن بزرگراه در روز یکشنبه با توجه به حکم بازداشت.

او کشیده جعبه برش را از جیب خود و چشم پوشی از آن در چهره او این حکم دولت است. O’donnell نیز به اتهام تهدید یک مسافر که مسلح خود را با چاقو و پا بین مظنون و راننده در تلاش برای محافظت از او.

O’donnell تسلیم سلاح خود را به پلیس به عنوان آنها در صحنه وارد شدند. هیچ کس صدمه دیده بود.

او بعدها ادعا کرد که او تنها فریاد زد و راننده اتوبوس به دلیل سکوت او را برای اولین بار با توجه به حکم.

O’donnell که هیچ گونه سابقه کیفری در Knox County, در حال حاضر به اتهام دو فقره از تشدید حمله. او همچنان زندانی 30.000 دلار اوراق قرضه سه شنبه.

کت آغاز شد که نیاز به همه مسافران به سایش پوشش صورت دوشنبه برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 در رابطه با ناکسویل شهردار Indya Kincannon اجرایی سفارش الزامی پوشش صورت در تمام شهر متعلق به امکانات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>