Washington Redskins تحت ‘بررسی کامل’ از تیم نام

در میان نصب, انتقاد از خارجی و چهره های کلیدی در حمایت از درخواست برای تغییر ردسکینز واشنگتن در بیانیه ای گفت: صبح روز جمعه حق رای دادن را تحت یک ارزیابی از نام تیم خود را.

“در پرتو حوادث اخیر در اطراف کشور ما و بازخورد از جامعه ما” این تیم گفت: “تیم را تحت یک بررسی کامل از این تیم نام.”

واشنگتن گفت: نقد و بررسی “formalizes اولیه بحث های این تیم بوده و با این لیگ در هفته های اخیر.” NFL بازیکنان تیم و لیگ خود را منتقل تن در نژادی عدالت حمایت از جورج فلوید کشته شد 25 مه در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

“در چند هفته گذشته ما تا به حال بحث های مداوم با دن و ما در حال حمایت از این مرحله مهم” NFL کمیسر راجر Goodell در بیانیه ای گفت.

همانطور که از پنج شنبه شب این دو نفر آشنا با NFL اقدامات در این باره گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که بدون گفت و گو بین لیگ و تیم گرفته شده بود به تازگی در حق رای دادن را به نام. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای اطلاعات در مورد این مسئله.

این سازمان نیست و جزئیات را در یک چارچوب زمانی برای بررسی اما وقتی پرسیده شد که در مورد شانس اسنایدر چسبیده با Redskins دو نفر متفاوت آشنا با صاحب موضع گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش “آن را بیش از.” مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ تصمیم گیری شده بود به طور رسمی ساخته شده است.

پنج شنبه, فدرال اکسپرس—عنوان حامی واشنگتن ورزشگاه در Landover مریلند—به طور رسمی خواسته این تیم نام خود را به تغییر.

“ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم” فدرال اکسپرس در بیانیه ای گفت ایمیل فرستاده شده به ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

فدرال اکسپرس رئیس فردریک اسمیت دارای سهم اقلیت در واشنگتن مالکیت ،

نظر: این زمان برای دانیل اسنایدر به انجام کار درست

نایک و پپسی در میان شرکت ها دریافت کرده اند که فشار برای پایان دادن به کسب و کار خود را در ارتباط با واشنگتن تا زمانی که تیم خود را تغییر نام. یک شنبه شب جستجو در Nike.com برای “ردسکینز” تولید شده هیچ نتیجه ای. جستجو برای دیگر تیم NFL’ چرخ دنده کار می کرد همانطور که قبلا.

واشنگتن صاحب دن اسنایدر گفت که ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در سال 2013 او را “هرگز” تغییر نام تیم بیانیه ای صبح جمعه که بررسی خواهد اجازه می دهد حق رای دادن به عامل در سنت و تاریخ, در علاوه بر این به جامعه فعلی منافع.

ران ریورا که واشنگتن استخدام به عنوان سر مربی در ماه ژانویه گفت: مسئله این است “از اهمیت شخصی به من.”

“من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با دن اسنایدر به مطمئن شوید که ما در ادامه ماموریت تجلیل و حمایت از آمریکایی های بومی و نظامی ما گفت:” ریورا یکی از چهار NFL سر مربیان از رنگ.

دنبال USA TODAY Sports’ Jori اپستاین در توییتر @JoriEpstein.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>