دانشگاه Grads شروع Doordash مانند COVID-19 پشتیبانی سیستم

برای بزرگنمایی کلیک کنید Yoav Kadan and Marissa Turkin are two of the founding members of Covaid. - COURTESY COVAID

  • حسن نیت ارائه میدهد COVAID
  • یو Kadan و ماریسا Turkin دو از اعضای موسس Covaid.

به عنوان برنامه های مانند Doordash و Shipt نجات ما از braving جهان خارج برخی از سنت Louisans نمی توانیم لوکس از خدمات تحویل. یک وب سایت به نام Covaid پاسخ داده است که مشکل است.

یو Kadan و دوستان ماریسا Turkin و استفان Yoffie کردم و با هم در مارس 19 — دو روز قبل از St. Louis با صدور اقامت در خانه سفارش — به شکل از چگونه آنها می تواند کمک به جامعه خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر. سه اخیر دانشگاه grads و مشتاق پزشکان به زودی با ایده از یک سرویس تحویل رایگان برای کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است.

“ما شاهد یک نیاز در جامعه است. برخی از مردم مانند افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی به سادگی نمی توانیم به ترک خانه های خود پس از گرفتن این بیماری می تواند منجر به عوارض جدی” Kadan می گوید. “دیگران نیز در قرنطینه به علت داشتن بیماری و یا در معرض شده به آن را به طوری که آنها نیاز به یک راه به دست آوردن مواد غذایی و لوازم بدون به خطر انداختن سلامت عمومی است.”

وب سایت سرچشمه به عنوان “حمایت خود را از شهر” یک سایت که در آن سنت Louisans می تواند مراجعه و درخواست کمک از داوطلبان در منطقه خود است. پس از تایپ کردن در کد پستی داوطلبان در زمینه پاپ آپ بر روی صفحه نمایش همراه با خدمات آنها ارائه می کنند. برای مثال Turkin خدمات ذکر شده مواد غذایی و دارو وانت علمی کمک و حمایت عاطفی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید From left: Debanik Purkayastha, Stephen Yoffie and Jeffrey Li. Purkayastha and Li coded the website while Yoffie is a medical student in New York City. - COURTESY COVAID

  • حسن نیت ارائه میدهد COVAID
  • از سمت چپ: Debanik Purkayastha استفان Yoffie و جفری لی. Purkayastha و لی کد وب سایت در حالی که Yoffie یک دانشجوی پزشکی در شهر نیویورک است.

این سازمان در حال حاضر به دست آورده است دو نفر از اعضای خارج از میسوری با جفری لی پنسیلوانیا و Debanik Purkayastha مریلند. این دو عضو جدید کد وب سایت و کمک به آن را تکامل را به نام فعلی خود را.

Yoffie در حال حاضر حضور در دانشکده پزشکی در نیویورک ساخته شده است که ویروس شخصی برای او.

“در حالی که حضور در کلاس های آنلاین ما همچنین گرفتن زمان واقعی به روز رسانی در مورد وضعیت وخیم در بخش. من احساس حتی بیشتر تاکید کرد که دانستن چهارم-سال فارغ التحصیلی کلاس های اولیه برای کمک به تلاش های” Yoffie می گوید. “در عین حال هر لحظه از این بحران شده است پر از مردم مایل به گام به جلو و کمک به دیگران در جامعه خود را. حتی در این دوران تاریک مردم در حال تلاش برای آوردن نور است.”

در حال حاضر با بیش از 1100 داوطلبان این گروه امیدوار به رشد و خدمت به شهرستانها بیشتر در آینده است. این سازمان توسط teaming تا با دیگر کمک های متقابل گروه ها در بالتیمور, Pittsburgh, Indianapolis و شارلوت. آنها همچنین با توجه به دریافت 1000 دلار کمک مالی و آموزشی توسط این تجمع صندوق به منظور کمک به رشد سازمان است.

“شما نمی نیاز به یک مدرک پزشکی برای ایجاد اختلاف در جامعه خود را” Kadan می گوید. “این یک زمان قطعیت و ما امید به زندگی از طریق یک بیماری همه گیر فقط یک کمی بیشتر کنترل برای افرادی که به آنها نیاز دارید در سنت لوئیس جامعه و اطراف کشور است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>