دانشگاه محقق پروژه شما اجازه می دهد مبارزه با COVID-19 با کامپیوتر خانگی خود را

برای بزرگنمایی کلیک کنید Dr. Gregory Bowman’s team uses a distributed computing network to make massive computational problems more manageable. - MATT MILLER/WASHINGTON UNIVERSITY

  • مت میلر/دانشگاه
  • دکتر گرگوری بومن تیم با استفاده از محاسبات شبکه توزیع را عظیم محاسباتی مشکلات بیشتر قابل کنترل است.

جاش برادلی با این نسخهها کار به عنوان یک امتحان ثبت اختراع در ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر. وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام بر روی کامپیوتر خود را به عنوان او نشسته بدونم که اگر برادر خود را که با این نسخهها کار به عنوان یک امدادگر-لوازم ایمنی فردی آتشنشان در سنت لوئیس که به خانه COVID-19 به همسر و فرزندان خود را.

زمانی که COVID-19 آمد به St. Louis, Bradley می خواست برای کمک به, بهترین راه او می دانست که چگونه به عنوان کسی که مجموعهای از علوم و مهارت و زمان بر روی کامپیوتر خود. گرگوری بومن استادیار بیوشیمی و بیوفیزیک مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن بود, پاسخ برای برادلی در قالب یک شبیه سازی کامپیوتری.

هنگامی که COVID-19 شروع به تبدیل شدن به بهداشت عمومی فاجعه آن را تبدیل به, من می خواستم به کمک کامپیوتر من به این علت و به دانشمندان کمک کند پیدا کردن یک درمان یا واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی که آنها می توانند” برادلی گفت. “[email protected] ارائه شده است که فرصت است.”

[email protected] یک تحقیق شبیه سازی اجرا شده توسط بومن و سوخت توسط یک شبکه گسترده ای از رایانه های خانگی در سراسر جهان است. داوطلبان مانند بردلی دانلود نرم افزار که اجازه می دهد تا این پروژه به شیر استفاده نشده قدرت پردازش در ماشین آلات خود را به صورت جمعی ارائه به اندازه کافی خام محاسبات عضله به رقیب جهان, قدرتمندترین ابر رایانه.

نرم افزار اجرا می شود چندین پروژه به منظور کمک به سرعت بخشیدن به فرآیندهای برای واکسن یا بالقوه برای درمان بیماری هایی مانند سرطان و آلزایمر و پارکینسون و اخیرا COVID-19. این تحقیق به نظر می رسد پتانسیل اتصال سایت های که به مواد مخدر می توانید وصل کنید. بومن امیدوار است برای کمک به طراحی ترکیبات که اتصال به سایت و انتقال اطلاعات به تجربی همکاران برای تست.

تقاضا برای یک COVID-19 شبیه سازی از کسانی که می خواهند برای کمک به قرار دادن زمان قابل توجهی فشار بر بومن و تیم خود را از داوطلبان. خدمه هنوز به کار در coronaviruses طوری شده است وجود دارد بسیاری از زمینه تحقیقات برای کشف کردن آنچه که دقیقا آنها نیاز به شبیه سازی به منظور تولید بهترین نتایج.

“ما همه می خواهم برای دیدن پیشرفت در COVID-19 زودتر و نه بعد و ما باید بسیاری از داوطلبان که مشتاق برای کمک به اجرای شبیه سازی” بومن می گوید. “ما enormous محاسبه و آن را شرم آور خواهد بود اگر هر یک از داوطلبان ما سمت چپ را با یک شبیه سازی آماده برای آنها را به انجام نشده است.”

شبیه سازی تولید موفقیت است. این تیم کشف پتانسیل اتصال سایت به مواد مخدر از طریق شبیه سازی. بومن می گوید میزان داوطلبان رفته از 30000 به بیش از 2 میلیون نفر است.

“این سطح از پشتیبانی برای کار ما است و ما در حال قرار دادن همه چیز ما باید به تلاش برای بهترین استفاده را از آن” بومن می گوید.

برادلی اختصاص کامپیوتر خود را در هر ساعت از روز به این پروژه است. او همیشه در بر داشت تحقیقات پزشکی شخصی با خانواده و دوستان خود را با داشتن طیف گسترده ای از مشکلات پزشکی از سرطان به دیستروفی عضلانی به فیبروز کیستیک.

شبیه سازی نیاز به تقریبا هیچ کار بر روی برادلی ، او شروع به کامپیوتر خود را با نرم افزار اجرا می شود در پس زمینه به عنوان او می رود در مورد روز خود را. کاربران می توانید انتخاب کنید که نرم افزار اجرا می شود که آیا آن را هنگامی که دستگاه متصل به برق و یا زمانی که کامپیوتر می رود بیکار.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Folding@Home screensaver running on Josh Bradley's compute shows a 3-D representation of the work the unit is simulating at the time you're viewing it. - SCREENSHOT COURTESY OF JOSH BRADLEYJOSH BRADLEY

  • تصویر حسن نیت ارائه میدهد از جاش BRADLEYJosh Bradley
  • این [email protected] محافظ صفحه نمایش در حال اجرا بر روی جاش برادلی محاسبه نشان می دهد 3-D نمایندگی کار واحد شبیه سازی در زمان شما در حال مشاهده آن است.

“این هیچ فرقی با نصب یک برنامه بر روی گوشی خود و سپس فراموش کردن در مورد آن” برادلی می گوید. “وجود دارد هیچ کمتر وقت گیر راه برای کسی که برای کمک به پیشبرد تحقیقات پزشکی.”

داوطلبان می توانید با دانلود این نرم افزار از [email protected] وب سایت. اگر شما ثبت نام یک نام کاربری در این نرم افزار موجب صرفه جویی در آمار خود را کمک خواهد کرد و رتبه شما بر اساس چه مقدار کار شما تولید شده در هر روز ، هفته و یا ماه.

“من خوشحال هستم برای کمک به بیشتر این تحقیقات پزشکی در هر راهی که من می توانم و این تنها یک نمونه از چیزی است که هر کسی با یک کامپیوتر می تواند انجام دهد” برادلی می گوید. “تصور کنید که بشریت می تواند دستیابی اگر همه ما استفاده نشده قدرت پردازش شد قریب به این علت ارزش — میلیاردها رایانه پیشبرد تحقیقات پزشکی به عنوان آنها بیکار نشستن در هر لحظه است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>