تماشا کنید: Knoxville, رستوران, تماس خارج روت کریس: “شما یک رسوایی’

در این سه روز پس از لیزا اسمیت نوشته شده یک ویدیو در یوتیوب با عنوان “روت کریس خورد” که در آن او ابراز نا امیدی بیش از روت کریس استیک دریافت 20 میلیون دلار در بخشایش وام از دولت فدرال او را بدست بیش از 1500 تماس ها, پیام ها و ایمیل های.

بسیاری از آنها از مردم سراسر کشور از کارولینای جنوبی به عنوان غرب دور به عنوان هاوایی. برخی از صاحبان کسب و کار کوچک که مانند اسمیت اند دریافت پول از $350 میلیارد کنگره تصویب شده برای چک Protection Program (PPP) و ارائه به پرداخت صورتحساب خود و یا ارسال پول خود را.

اسمیت که یک صاحب کسب و کار کوچک برای 28 سال در ناکسویل و کسی که صاحب و عمل بزرگ چرب غذا آشپزخانه در کینگستون Pike با تشکر از آنها را برای رسیدن به, اما پس از آن را انکار می کند و پول آنها به او ارائه شده. او خواستار آنها را به حمایت از کسب و کارهای کوچک در جوامع خود.

“‘بالابر تا آنها را به آنها'” اسمیت, 54, گفت که او به آنها می گوید. “”من همه جا هستم در صورتی که حس می کند. وجود دارد بنابراین بسیاری از کسب و کارهای کوچک که نیاز به کمک.'”

350 $میلیارد دلار بخشی از 2.2 تریلیون دلار coronavirus همه گیر پاسخ شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که کنگره تصویب شده در ماه گذشته. اما بر خلاف روت کریس اسمیت دریافت نکرده هر یک از $350 میلیون عمدتا به دلیل وجوه زد مارس 16.

روت کریس که یک شرکت عمومی با بیش از 5000 کارگر در میان یکی از چندین رستوران بزرگ زنجیره ای با دیگران بودن Potbelly مغازه های ساندویچ و پیتزا شمس بود که قادر به دریافت میلیون ها نفر در وجوه قبل از پول زد ترک چندین کسب و کارهای کوچک در انتظار پول کمک خواهد کرد که آنها را به شناور باقی می ماند.

اما روز پنجشنبه وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک صادر راهنمایی به شرکت ها قادر به استفاده از وام.

“بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست این اساس برای آن گواهینامه” این یادداشت گفت.

روت کریس گفت: این امر بازگشت به $20 میلیون آن را دریافت کرده است.

“ما در نظر گرفته شده برای بازپرداخت این وام در پایبندی دولت دستورالعمل. به ما آموخته است که بیشتر در مورد بودجه محدودیت های برنامه و ناخواسته تاثیر ما تصمیم گرفته اند که برای سرعت بخشیدن به بازپرداخت” Cherly هنری, مدیر عامل شرکت اموزش نوازی, گروه که دارای روت کریس استیک نام تجاری در بیانیه ای گفت که با ناکس اخبار.

اسمیت رفت و به بانک های محلی در اوایل این ماه و در تلاش بود برای دریافت کمتر از $10,000 که او را به پرداخت اجاره و آب و برق برای کسب و کار خود را. او همچنین رفتن به صرفه جویی در برخی از پول در صورت وجود آمد و موج دیگری از عفونت که نیروی اقامت در خانه دستور به بازگشت و کسب و کار برای یک بار دیگر درهای خود را نزدیک. اما او قادر به دریافت پول او امیدوار بود برای قبل از وجوه زد.

سپس در ظرف در هفته گذشته او شروع به مطالعه در مورد شرکت های دولتی که دریافت پول است.

“من به تکرار: من نا امید تر برای دیگر کسب و کارهای کوچک” اسمیت گفت.

اسمیت با ایده آمد به ویدیو یوتیوب در چند روز گذشته.

“من به اندازه کافی زمان در دست های من,” او گفت:.

او فکر تنها دوستان خود را ببینید, این ویدئو, اما سپس آن را به اشتراک گذاشته هزاران بار در Facebook و سپس یک کلیپ از آن نوشته شده بود در توییتر که در آن صدای جیر جیر بیش از 1300 دوست داشت و بیش از 600 عکس.

“اموزش کریس, شما ممکن است بزرگترین ، baddest boy در زمین بازی اما شما یک رسوایی” اسمیت گفت: در یک نقطه در این ویدئو. “شما کاهش یافته است توپ. شما نه ارزش حسادت. شما نه ارزش تحسین است.”

او به پایان رسید با این پیام برای روت کریس: “شما خورد. این که چگونه من احساس می کنم در مورد آن. روز خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>