پخش زنده: ctq کمپین توقف در ناکسویل جلوتر از شنبه

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq ساخت یک کمپین توقف در ناکسویل این صبح است. او را خوش آمد می گوید یک جمعیت از طرفداران و کنجکاو دموکرات در هیلتون ناکسویل هتل در ساعت 9 صبح

Klobuchar است که با داشتن تا حدودی از یک لحظه. حداقل او در نیوهمپشایر. Klobuchar از مینه سوتا به پایان رسید در پنجم در آیووا. اما در نیوهمپشایر او جای کسی را گرفتن سن. الیزابت وارن که بهره مند بودن از همسایه ماساچوست است.

در رای گیری امروز در کارولینای جنوبی است که برای اولین بار در جنوب اولیه ارائه می دهد که دموکرات 54 نمایندگان برای grabs — بیشتر از هر یک از چهار اولیه رای گیری متحده است. و یک پیروزی در روز شنبه می تواند در سوق دادن یک نامزد جدید به fronrunner موقعیت به عنوان مسابقه حرکت می کند نسبت به سه شنبه 3 مارس زمانی که 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده رای خواهد داد.

در روز شنبه پس از او ناکسویل سخنرانی Klobuchar در ادامه به ریچموند و نورفولک در ویرجینیا و به پایان خواهد رسید و شب را در “آبی NC جشن” در شارلوت به درپوش اولیه رای گیری در کارولینای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>